صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

تکذیبه شرکت گاز آذربایجان‌غربی در ارتباط با جوسازی‌های مسموم‼️

روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی در ارتباط با جوسازی‌های مسموم در فضای مجازی، تکذیبیه ای صادر نمود

 

به گزارش روابط  عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، در اینبیانیه آمده است:

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران و سلامتی همه هم استانی‌های گرامی، نظر به اهمیت و جایگاه خدمات گازرسانی در نزد مردم و تاثیر مستقیم آن بر زندگی و رفاه اجتماعی خانوار شهری و روستایی، متاسفانه به دلایل مختلف از جمله بهره‌برداری های سیاسی، جذابیت‌های خبری جهت جذب ممبر و فالور و یا بی اطلاعی و...  ناشران اخبار کذب و غیرواقعی در خصوص وضعیت گازرسانی استان آذربایجان‌غربی و ارائه تصویری نادرست از وضعیت گازرسانی در برخی کانال‌های فضای مجازی مناطق نقده، اشنویه، مهاباد و بوکان، ضروری است نکاتی چند جهت روشن شدن افکار عمومی و آگاهی مردم شریف آذربایجان‌غربی به ویژه اهالی مناطق نام برده شده، به استحضار برسد.

به عرض مردم فهیم، قدردان و نجیب آذربایجان غربی می رساند، شرکت گاز استان، با رویکردی عادلانه در راستای گازرسانی به همه مناطق استان مطابق معیارها و استانداردهای شرکت ملی گاز ایران،  ماموریت‌های خود را به نحو مطلوبی انجام داده و همچنان نیز تلاش شبانه روزی خود را برای نشاندن لبخند رضایت بر لبان مردم شایسته سراسر استان ادامه می دهد و برای افزایش رضایتمندی مردمی و رساندن گاز طبیعی به جای جای استان زیبایمان از هیچ کوششی دریغ نمی نماید. که گواه روشن آن، در دست اجرا بودن پروژه‌های گازرسانی در سراسر شهرستان‌های استان به رغم بروز شرایط خاص کشور در نتیجه شیوع ویروس کرونا است.

خدا را شاکریم که در سایه همین تعهد، مسئولیت پذیری و مساعی شبانه روزی خادمان پرتلاش شما مردم عزیز، شرکت گاز آذربایجان‌غربی به یکی از شرکت‌های پیشرو گازرسانی در بین شرکت‌های استانی تابعه شرکت ملی گاز ایران تبدیل شده است.

 بر این اساس و در راستای رسالت خطیر اطلاع رسانی شفاف و دقیق به مردم عزیز استان، اعلام می گردد: خبرهای مندرج در برخی کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی، که شهرستان‌های استان را بر اساس میزان بهره مندی آنان از نعمت گاز طبیعی "رتبه بندی" نموده است حاوی مطالب خلاف واقع بوده و تصویری ناصحیح از وضعیت بهره مندی شهرستان‌ها ارائه و  ترسیم گردیده که به همین خاطر این "رتبه بندی"  و اخبار منتشر شده بر اساس آن، خلاف واقع عنوان شده و تکذیب می گردد.

 لذا، مردم شریف و قدرشناس استان جهت کسب اخبار موثق در خصوص صنعت گاز و وضعیت گازرسانی آذربایجان‌غربی می‌توانند به درگاه رسمی شرکت گاز استان به آدرس www.nigc-wazar.ir  و کانال این شرکت در  پیام رسان سروش به آدرس wazargas@ مراجعه فرمایند.

لازم به تاکید مجدد است که بر اساس استانداردهای رسانه ای، اخباری مستند ( در حوزه شرکت گاز استان آذربایجان غربی) تلقی می گردند که به نقل از مدیریت عامل شرکت یا سخنگوی شرکت گاز استان مطرح شده و یا از مجاری رسانه ای رسمی این شرکت که پیشتر بدان اشاره گردید منتشر شوند. لذا به عرض می رساند هر مطلبی که بدون رعایت این اصول و ارجاع به این مجاری رسمی در هر رسانه و پلتفرم‌های اطلاع رسانی دیگری درج گردد، فاقد ارزش خبری بوده و قابل استناد نمی باشد.

 

با تشکر-روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/27 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 215
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج