صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

#سالی_که_گذشت

انجام ۱۳۳۷ مورد بازرسی و نشت‌یابی از سوی واحد بازرسی فنی شرکت گاز آذربایجان‌غربی طی سال ۹۸

رئیس بازرسی فنی شرکت گاز آذربایجان‌غربی از ۱۳۳۷ مورد بازرسی، نشت‌یابی و تست طی سال ۹۷ خبر داد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، بابک علیزاده با بیان اینکه یکی از وظایف مهم واحد بازرسی فنی، بازرسی از پروژه‌های اجرایی است، اظهار کرد: در همین رابطه طی سال‌جاری، ۹۰ مورد بازرسی از پروژه‌های در حال اجرای شرکت گاز استان انجام شد.

 

وی، بازرسی از تاسیسات، تجهیزات و ساختمان‌های گازرسانی شرکت گاز را از دیگر وظایف واحد بازرسی فنی برشمرد و افزود: مطابق همین وظیفه طی امسال، ۹۱ مورد از ایستگاه‌ها، ۴ مورد از انبار نواحی و ۴ مورد از امداد شرکت گاز استان بازرسی شده است.

 

رئیس واحد بازرسی شرکت گاز آذربایجان‌غربی در ادامه با اشاره به نشت‌یابی شبکه‌های گاز به عنوان یکی دیگر از وظایف این واحد، گفت: در همین خصوص، نشت‌یابی ۱۶ هزار و ۷۵۵ کیلومتر از خطوط گازدار و تائید ۵۱۶ مورد نشتی زیرزمینی از اقداماتی بوده که طی سال‌جاری انجام گرفته است.

 

علیزاده، با اشاره به اینکه بازرسی و نظارت بر تست‌های مقاومت و نشتی و تست‌های خطوط از دیگر وظایف واحد بازرسی فنی شرکت گاز است، اظهار کرد: پیرو همین وظیفه، طی امسال، ۴۴۴ مورد تست مقاومت نشتی، ۱۵۸ مورد تست پوشش و ۳۰ مورد نیز حضور در تست CDT انجام گرفته است.

 

وی همچنین درخواست ۲۱۰۰ مورد بازرسی کالایی را از دیگر اقدامات واحد بازرسی فنی شرکت گاز آذربایجان‌غربی اعلام کرد که در راستای عمل به وظیفه بازرسی کالایی انجام گرفته است.

 

رئیس واحد بازرسی فنی شرکت گاز آذربایجان‌غربی در ادامه با بیان اینکه مطابق چارت سازمانی، واحد بازرسی فنی متشکل از دو نفر شامل رئیس بازرسی فنی و بازرس ارشد فنی است، افزود: در راستای واگذاری فعالیت‌ها به بخش خصوصی و مطابق دستورالعمل‌های شرکت ملی گاز، از خدمات شرکت‌های بازرسی فنی شخص ثالث در زمینه بازرسی کالاها و در بخش نشت‌یابی نیز از خدمات شرکت‌های پیمانکاری استفاده می‌شود.

 

علیزاده در پایان تاکید کرد: با توجه به گستردگی و تنوع فعالیت‌های واحد بازرسی فنی، در خصوص نیروی انسانی، نیاز به ایجاد تناسب از لحاظ کمی و کیفی در این واحد است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/26 - ١١:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 145
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج