صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

شرکت گاز آذربایجان‌غربی حائز رتبه برتر استانی طرح تابش امید شد

شرکت گاز آذربایجان غربی در طرح تابش امید که با موضوع انعکاس دستاورد دستگاه‌های اجرایی استان در دولت تدبیر و امید برگزار شد، حائز رتبه برتر در میان تمامی دستگاه‌های اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی، در طرح تابش امید، شرکت گاز آذربایجان غربی دستاوردی دیگر را به کارنامه درخشان خود در سال‌های اخیر اضافه و بر‌اساس ارزیابی‌های علمی صورت گرفته، به عنوان دستگاه برتر معرفی و محمد صبوری رئیس روابط عمومی این شرکت، از سوی استاندار آذربایجان‌غربی به عنوان روابط عمومی برتر استان در جشنواره تابش امید مورد تقدیر قرار گرفت.

طرح "تابش امید" امسال برای نخستین بار و با تاکید محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی، به منظور "انعکاس دستاوردهای چشمگیر و تبیین اقدامات شاخص انجام گرفته دولت در هفت سال گذشته از طریق جهاد اطلاع‌رسانی" در بین روابط عمومی‌های همه دستگاه‌های اجرایی استان برگزار گردید.

هدف از برگزاری این طرح انعکاس حرفه‌ای دستاوردهای دولت تدبیر و امید با شیوه‌های خلاقانه، اقناعی و مخاطب‌پسند و همچنین تبیین و تشریح خدمات چشمگیر و شاخص دولت تدبیر و امید برای مردم بود.

در داوری این طرح آیتم‌های مختلفی مورد ارزیابی قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به  تهیه و تولید کلیپ و تیزرهای اطلاع‌رسانی، فضاسازی و تبلیغات شهری، موشن گرافی، تولید محتوا، انتشار کتابچه و همچنین اینفوگرافی عملکرد اشاره کرد.

گفتنی است؛ طی این جشنواره 44 کلیپ، 71 کتابچه، 129 مورد تبلیغات شهری و 67 موشن گرافی از سوی دستگاه‌های مختلف استان تهیه و منتشر شده بود.

 شایان ذکر است؛ علاوه بر روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی به عنوان روابط عمومی برتر، روابط عمومی های ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز حائز رتبه برتر شدند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/01 - ١٣:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 73
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج