صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

رئیس بهره‌برداری مرکز استان اعلام کرد:

واگذاری ۴۵۲ اشتراک رایگان به اماکن مذهبی، اعضای بنیاد شهید و اقشار آسیب‌پذیر در ارومیه

رئیس بهره‌برداری مرکز استان گفت: ۴۵۲ اشتراک رایگان در مناطق سه‌گانه‌ی ارومیه به اماکن مذهبی، اعضای بنیاد شهید و اقشار آسیب‌پذیر واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی بهره‌برداری مرکز استان، علیرضا حاجی‌زاده، اظهار کرد: تاکنون در قالب قانون واگذاری اشتراک رایگان به اماکن مذهبی، اعضای بنیاد شهید و اقشار آسیب‌پذیر در مناطق سه‌گانه اورمیه، ۴۵۲ اشتراک واگذار شده که بیشترین آن مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی بوده است.

وی ۲۷۷ فقره از اشتراک‌های رایگان واگذار شده را مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۴۹ فقره برای مددجویان بهزیستی و ۱۲۸ فقره نیز مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده است.

به گفته وی، ۱۳۱ فقره اشتراک رایگان نیز به اعضای بنیاد شهید واگذار شده که ۹۶ فقره آن شامل خانواده شهداء و ۳۵ فقره نیز برای جانبازان بوده است.

رئیس بهره‌برداری مرکز استان با اشاره به واگذاری ۴۴ اشتراک رایگان به اماکن مذهبی، گفت: از این تعداد ۳۰ فقره به مساجد روستایی، ۱۱ فقره به مساجد و حسینیه‌های شهری و ۳ فقره نیز به اماکن اقلیت‌های دینی واگذار شده است.

حاجی‌زاده درباره توزیع فراوانی اشتراک‌های رایگان واگذار شده در مناطق مرکز استان، اعلام کرد: ۱۸۶ فقره از این اشتراک‌ها مربوط به منطقه یک، ۱۵۹ فقره منطقه دو، ۸۵ فقره منطقه سه و ۲۲ فقره نیز شهر قوشچی بوده است.

وی واگذاری این اشتراک‌های رایگان را در چارچوب اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه دانست و افزود: علاوه بر این، توجه به اماکن مذهبی، اعضای بنیاد شهید و اقشار آسیب‌پذیر جزو مسئولیت‌های اجتماعی هر نهادی محسوب می‌شود، لذا همین مساله ایجاب می‌کند با صرف نظر از درآمد حاصل از فروش حق اشتراک به این اماکن و اقشار، به مسئولیت خود‌ جامه عمل بپوشانیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/19 - ١٣:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 110
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج