صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

از ابتدای سال تاکنون انجام گرفت:

پذیرش بیش از 12 هزار مشترک جدید در آذربایجان غربی

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: با 12 هزار و 165 مورد اشتراک پذیری جدید از ابتدای سال تاکنون، تعداد مشترکین شرکت گاز استان از یک میلیون مشترک عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی با اعلام این خبر گفت: در نتیجه برنامه ریزی های صورت گرفته برای رساندن نعمت گاز طبیعی به مناطق بی بهره از این نعمت خدادادی، تنها در ماه جاری بیش از 2 هزار و 70 مشترک جدید پذیرش شده که در نتیجه آن، تعداد کل مشترکین گاز آذربایجان غربی به یک میلیون و 2 هزار و 228 مشترک رسید.

وی ادامه داد: در راستای شتاب بخشیدن به بهره مندسازی مردم مناطق روستایی و شهرهای کوچک بی بهره از گاز استان، از ابتدای سال تاکنون به رغم شرایط خاص حاکم برکشور، 525 کیلومتر شبکه گاز طبیعی اجرا شده است که از این حیث نیز شرکت گاز آذربایجان غربی یکی از استانهای پیشرو در بین شرکتهای گازاستانی است.

شیخی نقشه راه شرکت گاز آذربایجان غربی را بهره مند ساختن همه روستاهای قابل گازرسانی استان از این نعمت خدادادی در سالهای پیش رو عنوان کرد و گفت: گازرسانی به صنایع در مسیر و دیگر واحدهای تولیدی که نقش عمده ای در توسعه استان دارند نیز از برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی اظهار کرد:  تاکنون نزدیک به 1300 واحد صنعتی و مصرف عمده از طریق گاز طبیعی تامین سوخت می شوند که علاوه بر مزایای اقتصادی، با کاستن از آلایندگی های زیست محیطی باعث شده شرکت گاز استان گامهای بلندی در راستای توسعه پایدارآذربایجان غربی بردارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/23 - ١٣:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 67
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج