صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی :

اجرای بیش از 380 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 380 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، علیرضا شیخی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای پیشبرد اهداف شرکت مبنی بر گازرسانی به مناطق بی بهره از گاز طبیعی و رفع محرومیت از این مناطق، پروژه های گازرسانی با جدیت در حال اجراست که شبکه گذاری بالای 380 کیلومتر طی 4 ماه، گواهی بر این مدعا است.

وی ادامه داد: در بازه زمانی مذکور، 6 هزار و 842 مورد جذب اشتراک صورت گرفته و بیش از 2 هزار و 540 مورد انشعاب نیز نصب شده است.

شیخی وضعیت اجرای پروژه های گازرسانی استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی در سراسر استان در حال اجراست و نزدیک به 480 روستا تحت پوشش این عملیات قرار دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تاکید کرد: رساندن سوخت پاک و ارزان گاز طبیعی به روستاهایی که سرمای سخت و استخوان سوزی دارند، با کاستن از هزینه های تامین انرژی این خانوارها، نقش موثری در اقتصاد آنها، محرومیت زدایی و ایجاد رضایت‌مندی دارد.

وی کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها را یکی دیگر از آثار مثبت گازرسانی به روستاها دانست و تصریح کرد: علاوه بر این، گازرسانی به روستاهای استان از جنبه زیست محیطی هم حائز اهمیت است؛ چراکه نقش بسیار زیادی در حفاظت از منابع طبیعی و جنگل‌های زیبا و پرشمار استان ایفا می کند.

شیخی در پایان، یادآور شد: این حجم از فعالیت ها در شرایطی صورت می گیرد که با فشار کمبود منابع مالی نیز مواجه هستیم، اما همه توان خود را برای غلبه بر موانع به کار بسته و خواهیم بست تا هیچ پروژه گازرسانی متوقف نگردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/11 - ١٤:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 177
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج