صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار بسیج 


نسخه چاپي

رئیس اداره گاز شهرستان اعلام کرد:

واگذاری ۱۹۳ اشتراک رایگان به اماکن مذهبی، اقشار آسیب‌پذیر و خانواده شهداء در ماکو

رئیس اداره گاز ماکو گفت: ۱۹۳ فقره اشتراک رایگان به اماکن مذهبی، اقشار آسیب‌پذیر، جانبازان و خانواده شهداء در این شهرستان واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره گاز ماکو، رسول نوری‌نسب، با اشاره به قانون ارائه انشعاب رایگان به اماکن مذهبی، جانبازان، خانواده شهداء و اقشار آسیب‌پذیر، اظهار کرد: تاکنون ۸۵ فقره انشعاب به اماکن مذهبی، ۳ فقره به خیریه‌ها، ۲۳ فقره به جانبازان، ۹ فقره خانواده شهداء، ۴۳ فقره مددجویان کمیته امداد و ۲۹ فقره نیز مددجویان بهزیستی واگذار شده است.

وی با بیان اینکه از کل انشعابات رایگان واگذار شده، ۴۵ فقره مربوط به سال گذشته بوده است، افرود: طی نیمه اول امسال نیز ۴ فقره انشعاب رایگان که مربوط به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بوده، واگذار شده است.

رئیس اداره گاز ماکو در پاسخ به اینکه آیا مشترکی وجود دارد که از نعمت گاز بهره‌مند به صورت رایگان برخوردار شود؟، گفت: مشترکی وجود ندارد که بابت مصرف ماهیانه هزینه‌ای پرداخت نکند، اما با کمک مرکز نیکوکاری رهروان حضرت علی اکبر(ع) در ماکو، مشترکینی که قادر به پرداخت هزینه‌های اشتراک‌پذیری، قبص گاز و... نیستند، شناسایی و بعد از معرفی به این مرکز تامین مالی می‌شوند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/07 - ١٢:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 143
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج