صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

سخنگوی شرکت گاز استان:

مصرف گاز در آذربایجان غربی بار دیگر رکورد زد

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: همزمان با سرمای بی سابقه در استان مصرف گاز طبیعی در آذربایجان غربی نیز رکورد زد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، «محمد صبوری» با اعلام این خبر افزود: روز دوشنبه 21 بهمن ماه با 25 میلیون و 200 هزار متر مکعب رکورد جدیدی در مصرف گاز طبیعی در آذربایجان غربی زده شد.

وی با اشاره به اینکه در دو روز گذشته شاهد مصرف بالا و بی سابقه گاز طبیعی در استان آذربایجان غربی بودیم  ادامه داد: در روز سه شنبه نیز شاهد مصرف 25 میلیون متر مکعبی گاز طبیعی در آذربایجان غربی بوده ایم

صبوری با اشاره به بالاترین میزان مصرف گاز پیش از ثبت رکورد جدید  در استان اظهار کرد: بالاترین مصرف گاز طبیعی  پیش از این رکورد جدید ، مربوط به روز دوشنبه 7 بهمن ماه بود که میزان مصرف گاز طبیعی در این روز  24 میلیون و 500 هزار متر مکعب ثبت شده بود.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: افت شدید و بی سابقه دما مصرف گاز طبیعی را بالا برده است ولی امیدواریم مردم با صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی شرکت گاز استان را در تامین گاز طبیعی و جلوگیری از قطعی گاز یاری رسانند.

وی اشاره کرد: با توجه به پیش بینی های از قبل انجام گرفته و اخبار دریافتی از هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی و برودت هوا، تمهیدات لازم برای مقابله با این شرایط آب هوایی و تامین گاز پایدار در سطح استان اتخاذ شده و شهروندان عزیز در صورت رعایت الگوی مصرف، فعلا نگران قطعی گاز نباشند .

صبوری تصریح کرد:  بحمدالله تمامی مسیرهای مواصلاتی بین ادارات گاز و تاسیسات گازی در سطح استان باز و قابل تردد است و کلیه ایستگاهها در سرویس می باشند.

محمدصبوری رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، کاهش یک تا سه درجه ای دمای محیط خانه و محل کار، خاموش کردن وسایل گرمایشی اتاق ها و محیط های بلا استفاده و تنظیم دمای آبگرمکن را از اقداماتی دانست که می تواند نقش موثری در کاهش مصرف گاز طبیعی ایفا کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/23 - ١٢:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 206
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج