صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اجرای ۱۸ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در قالب پروژه حفرات خالی در میاندوآب

۱۸ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در قالب پروژه حفرات خالی در میاندوآب اجرا شده است.

رئیس اداره گاز میاندوآب گفت: در قالب پروژه حفرات خالی هم اکنون ۱۸ کیلومتر شبکه گاز طبیعی برای گازرسانی به مناطق بی بهره از گاز طبیعی در شهرستان میاندوآب اجرا شده است و گازرسانی به بقیه مناطق هم‌در دست اجراست.

 

بهرام کاظمی با اعلام‌این‌خبر افزود: با اجرای این‌پروژه علاوه بر گازرسانی به  بخش خانگی در سه شهر میاندوآب، باروق و چهاربرج به چند واحد صنعتی نیز گازرسانی خواهد شد.

 

وی ادامه داد: روستای میرزا نظام‌ بخش باروق نیز در قالب این پروژه تعریف و هم اکنون شبکه توزیع گاز این‌روستا اجرا شده است.

 

کاظمی اظهار کرد: در دهه مبارک فجر علاوه بر گازرسانی به ۳ روستا عملیات گازرسانی به یک ایستگاه CNG، یک واحد مرغداری  و خط تغذیه پتروشیمی میاندوآب نیز به بهره برداری رسید.

 

رئیس اداره گاز میاندوآب خاطر نشان کرد: ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین‌خانوار شهری میاندوآب ۱۰۰ درصد و در بین خانوار روستایی ۹۳ درصد می باشد که این رقم بسیار بالاتر از میانگین‌کشوری است.

 

وی وضعیت گازرسانی میاندوآب را مطلوب دانست و عنوان کرد: در سایه حمایت های مدیریت محترم عامل،‌ تلاش کارکنان دلسوز شرکت گاز استان و هماهنگی نهادها و ادارات دیگر، شاخص گازرسانی در این شهرستان بسیار خوب بوده و با ادامه این‌روند به همه روستاهای قابل گازرسانی این شهرستان،  گازرسانی می شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/21 - ١٦:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 231
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج