صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بهره برداری از پروژه­های گازرسانی میاندوآب

طی مراسمی با حضور مدیران‌ استانی و شهرستانی، پروژه گازرسانی به ۳ روستای تک آغاج، جان آغا و گوزللوی سفلی میاندوآب به همراه خط تغذیه پتروشیمی این شهرستان، یک‌واحد مرغداری و یک ایستگاه CNG در داخل شهر به بهره برداری رسید.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ در این مراسم آقای شهدی معاون اقتصادی استاندارآذربایجان غربی،‌ محبی نیا نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، قهرمانی فرماندار میاندوآب،‌ قاسمی رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان،‌ کاظمی رئیس اداره گاز میاندوآب و جمعی از اعضای شورای اداری این شهرستان حضور داشتند.

 

منوچهر قاسمی رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان آذربایجان غربی در خصوص وضعیت گازرسانی در میاندوآب گفت: با بهره برداری از پروژه های گازرسانی به این سه روستا،  ۱۷۶ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می گردند.

 

وی ادامه داد: ۱۰ کیلومتر عملیات لوله گذاری برای این بهره برداری از این طرح ها اجرا شده است.

 

قاسمی افزود: امروز علاوه بر بهره برداری از این روستاها خط تغذیه پتروشیمی میاندواب به طول ۲ کیلومتر ،‌یک‌ایستگاه CNG و یک واحد مرغداری نیز افتتاح شدند. 

 

رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان گفت: با ۱۴۲ روستای گازدار میاندوآب،  ۹۳ درصد خانوار روستایی شهرستان میاندوآب از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. 

 

وی تصریح کرد: هم اکنون گازرسانی به ۲۱ روستا نیز در دست اجرا قرار دارد که با بهره برداری از این‌ پروژه ها، می توان گفت  میاندوآب به شهرستان سبز استان تبدیل می گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/21 - ١٥:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 74
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج