صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

عملکرد شرکت گاز آذربایجان غربی رو به تعالی است

سرارزیاب سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: عملکرد این شرکت رو به تعالی است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان­غربی، دکتر عباس زاده در جلسه اختتامیه سومین دوره ارزیابی سرآمدی و بهبود مستمر شرکت گاز آذربایجان­غربی در قالب شرکت ملی گاز ایران، اظهار کرد: نظمی که در شرکت گاز استان مشاهده شد از شاخصه‌ها و ویژگی‌های بارز گاز آذربایجان‌غربی بود.

 

وی با بیان اینکه ارزیابی انفرادی، تیمی، بازدید از محل و اجماع نهایی و نهایتا تعیین و اعلام جایگاه شرکت اقدامات صورت گرفته در ارزیابی‌های ما بود، افزود: براساس ارزیابی‌های به عمل آمده، شرکت گاز آذربایجان‌غربی، استراتژی‌های خود را با استراتژی‌های مدیریت گازرسانی و سایر اسناد بالادستی همسو نموده و اهداف استراتژیک خود را نیز استخراج و تصویب کرده است.

 

به گفته عباس زاده، شرکت گاز استان با درک و شناخت سلسله نیازها و انتظارات ذینفعان کلیدی خود سعی در ایجاد ارزش برای آنان نموده است که از جمله اقدامات خوب گاز آذربایجان‌غربی اخذ مجوز خاص سرانه انشعابات بیشتر برای نقاط مرزی استان بوده است.

 

وی تاکید کرد، انتظار می‌رود شرکت گاز استان با انجام اصلاح و بازنگری نسبت به تفکیک و بخش‌بندی مشتریان از قبیل خانگی، عمومی و صنعتی اقدام نماید.

 

این سرارزیاب با اعلام اینکه رهبران ارتباط خوبی با مقامات محلی داشته تا ضمن مشارکت در تدوین اسناد بالادستی، چشم انداز شرکت را هم راستا با آن اسناد ترسیم نموده‌اند، افزود: شرکت، ارتباط خوبی نیز با رسانه‌ها منجمله صداوسیما جهت ترویج فرهنگ ایمنی و مدیریت صحیح مصرف داشته است.

 

عباس زاده با ذکر اینکه شرکت گاز استان از طریق جاری‌سازی رویکرد برون‌سپاری، نسبت به ایجاد ظرفیت مکمل ساختار سازمانی اقدام نموده است، یادآور شد: بازنگری و اصلاح نظام مدیریت فرایندهای سازمان و مدیریت سبد فناوری‌‌ها باعث چابکی فرایندهای شرکت خواهد شد.

 

وی رضایت شغلی کارکنان شرکت گاز استان را در حد قابل قبولی دانست و این نشان می‌دهد رهبران شرکت بر نقش کلیدی کارکنان در نیل به اهداف کلان واقف هستند، گفت: لازم است با اتخاذ راهبردهای مناسب در جهت ایجاد توازن کار و زندگی برای کارکنان خود اقدام نماید که البته همه شرکت‌های گاز استان‌ها با همچین موردی درگیر هستند.

 

این سرارزیاب با بیان اینکه شرکت استان کارمندان خلاق و نوآوری دارد که سامانه‌های اطلاعاتی هوشمند را جهت ارزش افزایی برای مشتریان ایجاد نموده است و قطعا بنده این موضوع را در تهران نیز مطرح خواهم کرد، ادامه داد: انتظار می‌رود از طریق رویکرد نظام‌مند در حوزه مدیریت خلاقیت و نوآوری در سراسر شرکت جاری گردد.

 

عباس زاده همچنین با اعلام اینکه شرکت گاز استان به منظور آموزش نیروهای بهره بردار اقدامات موثری انجام داده است از جمله قرار داد با سازمان فنی و حرفه ای جهت تایید، که آموزش‌های لازم از طریق مربیان شرکت انجام می گیرد، افزود: انتظار می‌رود شرکت از طریق ارتقای توانمندی‌های کارکنان، نسبت به توسعه قابلیت‌های سازمانی اقدام نماید.

 

وی در پایان گفت: شرکت گاز آذربایجان‌غربی، با اجرای‌گازرسانی به روستاها و محورهای صنعتی، جایگزینی سوخت مایع واحدهای تولیدی و صنعتی، پیش بینی و پیگیری خط جدید و... نشان می‌دهد شرکت گاز استان در خلق آینده پایدار نیز عملکرد خوبی داشته است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/23 - ١١:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 78
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج