صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

پیشرفت ۷۰ درصدی گازرسانی به دو محور روستایی تکاب

رئیس اداره گاز تکاب از در حال اجرا بودن پروژه گازرسانی به دو محور روستایی این شهرستان با مجموع ۳۶ روستا خبر داد.

به گزارش اداره گاز تکاب، سیامک صفروند با اشاره به اجرای پروژه‌های گازرسانی روستایی در دو محور یلقون آغاج و تخت سلیمان، گفت: پروژه محور یلقون آغاج شامل ۸ روستاست که از ۷۰ درصد پیشرفت برخوردار است.

 

وی افزود: پیش بینی می‌شود این پروژه تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری رسیده و ۷۱۸ مشترک به تعداد کل مشترکین گاز در این شهرستان بیفزاید.

 

رئیس اداره گاز تکاب همچنین به پروژه ۲۸ روستایی محور تخت سلیمان اشاره و اظهار کرد: این پروژه نیز ۷۰ درصد پیشرفت دارد که پیش بینی می‌شود با بهره‌برداری از آن در سال آینده، ۳۵۴۰ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردند.

 

صفروند، در‌ ادامه، با بیان اینکه پروژه گازرسانی ۲۰ روستایی محور مائین بلاغ نیز  پیمان‌سپاری شده است، گفت: پیش بینی می‌شود با توجه به سختی‌های اجرا، این پروژه زمان‌بر بوده و در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری برسد که در صورت اتمام ۱۱۹۰ مشترک را از گاز طبیعی بهره‌مند خواهد کرد.

 

وی، شبکه‌گذاری و نصب علمک و انشعاب حفرات خالی این شهرستان را از دیگر پروژه‌های در دست اجرای اداره گاز تکاب نام برد و افزود: با اتمام این پروژه‌ها نیز ۳۸۰ مشترک به تعداد کل مشترکین تکاب اضافه خواهد شد.

 

گفتنی است؛ تکاب در حال حاضر ۲۱۱۶۰ مشترک گاز دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/23 - ١٠:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 64
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج