صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت؛

اجرای بیش از 590 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 590 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده است.

مهندس «علیرضا شیخی»، در گفت ­وگو با خبرنگار سایت شرکت گاز آذربایجان­ غربی، اظهار کرد: با اجرای این حجم از شبکه، میزان شبکه و خط انتقال اجرا شده در کل استان در مجموع به بیش از 14 هزار و 235 کیلومتر رسیده است.

وی با اشاره به نصب 6 هزار و 155 انشعاب گاز طبیعی در سالجاری افزود: هم اکنون انشعابات نصب شده استان به 439 هزار و 232 مورد رسیده است.

شیخی با بیان اینکه در نیمه نخست سالجاری 12 هزار و 425 مورد اشتراک پذیری صورت گرفته است، تعداد کل مشترکین استان را 956 هزار و 848 اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در ادامه با تاکید بر تدوام گازرسانی به مناطق محروم از این نعمت خدادادی گفت: باوجود فرا رسیدن فصول بارندگی در این استان، عملیات گازرسانی متوقف نشده و با جدیت تمام در حال اجراست.

وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات و همچنین همکاری مردم و نهادهای خدمات رسان، نهضت گازرسانی در آذربایجان غربی با شتاب بیشتری ادامه یابد.

شیخی در خاتمه مجموع تعداد واحدهای مسکونی شهری و روستایی برخوردار از گاز طبیعی در استان را یک میلیون و 73 هزار و 578 واحد ذکر کرد و افزود: 13 هزار و 165 واحد از این تعداد در سالجاری به شبکه گاز سراسری متصل شده‌اند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/31 - ١٣:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 694
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج