صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

حضور مدیران شرکت گاز آذربایجان‌غربی در پنجمین همایش مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، علیرضا شیخی به همراه مدیران و اعضای کمیته مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان در پنجمین همایش مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت که طی دو روز و به صورت وبینار برگزار می‌شود حضور یافت.

 

در افتتاحیه این همایش، حسن منتظر تربتی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ضمن اشاره به توانمندی‌های این شرکت، گفت: شرکت ملی گاز ایران با توجه به گستردگی ذینفعان‌اش، ورود جدی به مقوله مسئولیت‌های اجتماعی داشته است.

 

وی با اعلام اینکه اقدامات مختلفی از سوی شرکت ملی گاز ایران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی انجام گرفته است، اظهار کرد: ایجاد کمیته مسئولیت‌های اجتماعی و راه‌اندازی ۴۵ سایت در این باره در شرکت‌های تابعه گاز و برگزاری دوره‌های آموزشی خوب در این زمینه برغم شیوع کرونا، از جمله این اقدامات بوده است.

 

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، با بیان اینکه در بودجه مربوط به مسئولیت‌های اجتماعی حرکت‌های خوبی شده و رایزنی‌هایی با سازمان برنامه و بودجه کشور داشته‌ایم، افزود: بودجه قابل توجهی در شرکت ملی گاز برای این مقوله کارسازی شده که امیدواریم تخصیص یابد.

 

تربتی با اشاره به تدوین اهداف و خط مشی شرکت ملی گاز ایران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: قراردادی نیز با دانشگاه شیراز امضا شده تا ذینفعان شرکت ملی گاز بدرستی و دقیق شناسایی شده و نسبت به پیاده‌سازی مسئولیت‌های اجتماعی در این خصوص اقدام گردد.

 

وی در ادامه، اولویت شرکت ملی گاز ایران در مسئولیت‌های اجتماعی را توجه به جوامع محلی به ویژه مناطق محروم اعلام کرد.

 

گفتنی است؛ برای پنجمین همایش مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت، ۹۷ گزارش پایداری از کمیته‌های محیط زیست، جوامع محلی و اقتصاد ارسال شده که از این تعداد ۴۹ فقره از این گزارش‌ها مربوط به شرکت ملی گاز ایران و شرکت‌های تابعه آن بوده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١٤:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 77
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج