صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

معاون سیاسی سازمان بسیج کشور:

 آنچه سایه جنگ را سر از ایران رفع کرد قدرت بازدارندگی کشور است

معاون سیاسی سازمان بسیج کشور: آنچه سایه جنگ را سر از ایران رفع کرد قدرت بازدارندگی کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، معاون سیاسی سازمان بسیج کشور در برنامه نشست سیاسی شرکت ملی گاز ایران که با حضور مجازی شورای مقاومت بسیجیان شرکتهای تابعه برگزار گردید گفت : ارسال سیگنال ضعف نمیتواند سایه شوم جنگ را از بالای کشور بردارد بلکه این توان بومی، اتحاد و قدرت بازدارندگی است که جنگ را از ایران دور ساخته است.

 

در این نشست مجازی که علیرضا شیخی مدیر عامل و شورای بسیجیان شرکت گاز استان آذربایجان غربی نیز حضور داشتند؛  سردار حبییب زادگان در سخنانی به تحلیل نفوذ گفتمان ایران در منطقه پرداخت و گفت : امروز شاهد آن هستیم که قرار شده تا مراسم تحلیف مقام ریاست جمهوری آمریکا محصور در دیوارهای بتنی برگزار شود و این اوج خفت و انزوای آمریکا و شکافهای درون اجتماعی و اضمحلال آن را نشان می دهد.

 

وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی اما به جای انزوا با رهبری محور مقاومت،  گلوی استکبار را در ۱۶ کشور منطقه گرفته و نظام سلطه را در منطقه غرب آسیا به زانو درآورده است.

 

حبیب زادگان تصریح کرد: رژیم صهیونسیتی با اقدام بزدلانه  تروریستی گاهگاه برخی فرماندهان و دانشمندان ما ضعف، ترس و زبونی خود را نشان می دهد اما همانگونه که رهبری پیش بینی کرده اند او از صفحه روزگار و جغرافیای جهان محو خواهد شد .

 

 در ابتدای این مراسم رحمانی فرمانده نیروی مقاومت بسیج شرکت ملی گاز ایران در سخنانی با اشاره به جایگاه و منزلت سردار سلیمانی گفت:  در تاریخ ایران کمتر کسی مانند او وجود داشته و این شهید بزرگ به آرزویی که داشت رسید.

 

وی ادامه داد: در خصوص شان و جایگاه شهید حاج قاسم‌سلیمانی همین بس که رهبری  از آن شهید به عنوان یک  مکتب نام می برد.

 

شایان ذکر است در این مراسم  همچنین برنامه روضه خوانی حضرت زهرا (س) به مناسبت ایام فاطمیه و نزدیکی به زمان شهادت دخت مکرم نبی اسلام برگزار گردید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١٤:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 57
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج