صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی:

افزايش تاب آوري سازماني از طريق رعايت پروتكل‌هاي بهداشتي

مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: برای افزایش تاب آوری سازمانی پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا باید به طور جدی اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران؛ علیرضا شیخی، ضمن اشاره به اهمیت اجرای برنامه‌های اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و سایر مراجع ذی‌صلاح، اظهار کرد: تعلل در رعایت این پروتکل‌ها و کوتاهی در قبال اجرای دقیق آن از طریق لطمه به نیروی انسانی، تاب آوری سازمانی را به مخاطره می‌اندازد.

وی ادامه داد: اجرایی کردن دقیق برنامه‌هایی مانند دوركاري، سیستم کار چرخشی، تقویت دفاتر پيشخوان دولت و میز خدمت به همراه تهیه اقلام بهداشتی و محافظتی فردی و ضد عفونی محل‌های کاری از اقدامات مهم در مقابله بهتر با این اپیدمی و افزایش توان مواجهه با آسیب‌های ناشی از شیوع گسترده این ویروس است.

شیخی محافظت از جان و سلامت جسمی و روحی کاركنان را راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: اجراي دقيق مفاد دستورالعمل‌ها و ابلاغيه‌هاي وزارت بهداشت  و ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌بایست توسط رؤساي نواحی،HSE  و منابع انساني به طور دقیق رصد و اجرایی شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در پایان گفت: ما باید به این بینش برسیم که حفظ سلامت کارکنان و خانواده‌های آنان نه تنها یک وظیفه اخلاقی، شرعی و انسانی است بلکه یکی از مولفه‌های مهم مسئولیت اجتماعی و در راستای ماموریت‌های سازمانی شرکت است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/01 - ١٢:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 47
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج