صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اجرای 730 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری، 730 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده و مجموع شبکه و خط انتقال گاز استان به 15 هزار و 500 کیلومتر رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، علیرضا شیخی، ضمن اعلام این خبر، افزود: در راستای گازرسانی به مناطق بی‌بهره از گاز طبیعی و همچنین جبران عقب ماندگی‌ها به طور میانگین، سالانه بیش از يك هزار کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا می‌شود و امسال نیز تاکنون به بخش مهمی از اهداف و برنامه‌های برنامه ريزي شده، رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: در سال جاری 6 هزار و 560 مورد انشعاب گاز نیز نصب شده که چهار هزار و 710 مورد آن مربوط به بخش روستایی و بقیه آن مربوط به بخش شهری است.

شیخی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری 21 هزار مشترک گاز طبیعی به مشترکین گاز استان اضافه شده است تا میزان کل مشترکین گاز استان به رقم مطلوب یک میلیون و 12 هزار مشترک بهره مند از گاز طبیعی برسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تصریح کرد: گازرسانی و تلاش کارکنان این شرکت تا رساندن این نعمت طبیعی خدادادی به همه روستاهای بالای 20 خانوار قابل گازرسانی و تبدیل کردن همه شهرها به شهرهای سبز، ادامه خواهد یافت و این هدف مهم تا سال‌های آتی محقق خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/01 - ١٢:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 32
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج