صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در قالب طرح حذف قبوض کاغذی؛

اطلاعات ۴/۳۳ درصد از مشترکان گاز آذربایجان‌غربی باقی مانده است

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: اطلاعات مربوط به ۹۵/۶۷ درصد از مشترکان گاز استان در قالب طرح حذف قبوض کاغذی جمع‌آوری شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، محمد صبوری، با اشاره به وجود یک میلیون و ۵۰ هزار مشترک گاز در استان، اظهار کرد: از زمان آغاز جمع‌آوری اطلاعات مربوط به طرح حذف قبوض کاغذی که پاییز سال گذشته کلید خورد، تاکنون اطلاعات ۹۹/۶۷ درصد از مشترکان گاز آذربایجان‌غربی جمع‌آوری و در سامانه مربوطه تغذیه شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون و برغم اطلاع‌رسانی‌های مربوطه، جمع‌آوری اطلاعات ۴/۳۳ درصد از مشترکان آذربایجان‌غربی باقی مانده است، افزود: تمام تلاش ما این است که با به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود، اعم از تبلیغات و اطلاع‌رسانی و نیز استفاده از کنتورخوانان و نیز همکاری و تعامل با دیگر دستگاه‌ها، نسبت به جمع‌آوری اطلاعات مربوط به تلفن همراه مابقی مشترکان اقدام کنیم.

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی با تاکید بر لزوم ارائه اطلاعات مربوط به تلفن همراه و در صورت امکان، کدپستی از سوی مشترکان گاز استان، گفت: بزودی آخرین اخطاریه جهت اعلام و یا اصلاح تلفن همراه و کدپستی برای مشترکان با بدهی معوق و یا فاقد اطلاعات اقدام خواهد شد.

به گفته وی، برغم حذف قبوض کاغذی، اخطاریه‌ی کتبی قطع گاز برای مشترکان با بدهی معوق، مطابق روال معمول همچنان برقرار خواهد بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/01 - ١٢:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 33
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج