صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در 6 ماه نخست سال جاری صورت پذیرفت؛

اجرای 600 کیلومتر شبکه گاز در سطح استان آذربایجان غربی

280 هزار انشعاب، گاز طبیعی را به بیش از یک میلیون مشترک گاز در آذربایجان غربی توزیع می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی، مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی با اعلام این خبر و  با اشاره به تعداد انشعابات وصل شده استان در سالجاری، گفت: در 6 ماه نخست سالجاری نزدیک به 5 هزار انشعاب جدید نصب و 15 هزارمورد اشتراک جدید نیز به مشترکین قبلی در این استان اضافه شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از یک میلیون واحد مسکونی در آذربایجان غربی به شبکه گاز کشور متصل و نزدیک 1300 واحد صنعتی و مصرف عمده نیز تامین سوخت می شوند تا رفاه خانوار بهره مند از گاز فراهم و زمینه برای رشد و توسعه صنعتی استان نیز میسر شود.

شیخی ادامه داد: رفاه و توسعه دو نتیجه عمده عملیات گازرسانی هستند که خوشبختانه در آذربایجان غربی عملیات گازسانی به منظور کمک به  تقویت زیرساخت‌های توسعه ای و گسترش رفاه  با شتاب مناسبی در حال اجراست.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هم اکنون 15 هزار و 440 کیلومتر شبکه و خط انتقال در استان اجرا شده و گاز را به مناطق برخوردار از این نعمت خدادادی  توزیع می کند و تلاش برای بهره مند ساختن دیگر نقاط بی بهره از گاز طبیعی  نیز همچنان ادامه دارد که شبکه گذاری 600 کیلومتری در 6 ماه نخست سالجاری در این استان نشانی بر این همت و تلاش است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/14 - ١٢:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 85
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج