صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

سرپرست فرمانداری بوکان:

۵۱ روستای بوکان در دست گازرسانی است

سرپرست فرمانداری بوکان گفت: ۵۱ روستای بوکان در دست گازرسانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان در جلسه‌ای با حضور شیخی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی و تنی چند از مدیران این شرکت، ماموستا احمدی امام جمعه و انور حبیب‌زاده نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی گفت:نماینده مردم بوکان در مجلس اخیرا طی دیداری با وزیر نفت قول‌های مساعدی در حوزه نفت و گاز برای شهرستان اخذ کرده که امیدواریم با حمایت‌های شرکت گاز، به مرحله اجرا درآید.

وی با بیان اینکه ۵۸ روستا گازرسانی شده و گازرسانی به ۵۱ روستا هم در دست اقدام است، اظهار کرد: مصایب و مشکلات اقتصادی دولت، در گازرسانی به ۵۱ روستا اثر گذاشته است اما از شرکت گاز انتظار داریم مثل گذشته با حمایت‌های خود این ۵۱ روستا را نیز برخوردار از گاز نماید.

سرپرست فرمانداری بوکان ادامه داد: ۲۲ روستا در حال پیمان‌سپاری است که درخواست داریم مراحل واگذاری این پیمان انجام بگیرد.

خسروپور با تاکید بر اینکه انتظار داریم گازرسانی به واحدهای صنعتی نیز تسریع یابد، افزود: از جمله این پروژه ها، گازرسانی به کارخانه آسفالت شهرداری است که بهره‌مندی آن از گاز نیازمند ایجاد یک ایستگاه tbs  است.

به گفته وی، همچنین صنایع دام و طیور و کشتارگاه مرغ نیز نیازمند برخورداری از گاز هستند که انتظار می‌رود در دستور‌ کار شرکت گاز استان قرار بگیرد.

سرپرست فرمانداری بوکان با اشاره به اتمام شبکه‌گذاری حفرات خالی چهار منطقه شهر بوکان، گفت: ساکنان این مناطق در انتظار واگذاری انشعاب هستند که این امر نیازمند مساعدت شرکت گاز است.

وی یادآور شد: بخشی از حفرات خالی شهر نیز نیازمند شبکه‌گذاری و پیمان‌سپاری است که امیدواریم هر چه سریع‌تر انجام گیرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/08 - ٢٠:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 186
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج