صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی:

مشترکین گاز، قبوض خود را پرداخت کنند/ اعلام کارکرد مصرفی گاز بر عهده خود مشترکین است + نحوه اعلام کارکرد

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: مشترکین پرداخت قبوض گاز را به پایان سه ماهه‌ی فرصت داده شده، محول نکنند.

محمد صبوری با بیان اینکه مطابق تصمیم شرکت ملی گاز، فرصت سه ماهه‌ای برای پرداخت قبوض گاز در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: مشترکینی که امکان پرداخت دارند، پس از صدور قبوض هر دوره، نسبت به پرداخت قبض‌ خود اقدام نمایند تا در پایان سه ماه فرصت در نظر گرفته شده، با انباشت بدهی مواجه نگردند.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی از مشترکین جدیتی در پرداخت قبوض خود ندارند، افزود: فرصت سه ماهه‌ی در نظر گرفته شده، برای حفظ آرامش مشترکین در شرایط فعلی کشور و استان است تا ضمن کاستن از تردد غیرضرور در سطح شهر، شهروندان گرامی بتوانند با بازگشت کسب و کارها به روال عادی، گازبهای خود را بپردازند؛ با این حال از مشترکینی که امکان پرداخت آنلاین داشته و از تمکن مالی نیز برخوردارند، درخواست می‌شود در پرداخت قبوض مصرفی خود تعلل نکنند.

سخنگوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، همچنین با اشاره به عدم مراجعه کنتورخوان‌های این شرکت به درب منازل تا زمان نابودی کرونا ویروس، گفت: به همین منظور از مشترکین درخواست می‌گردد کارکرد مصرفی‌شان را از روی شمارشگر کنتور خود قرائت و به سرشماره 300019404 ارسال نمایند.

صبوری، شیوه‌ی قرائت و ارسال کارکرد مصرفی‌‌ مشترکین را (ارقام کنتور*شماره اشتراک) اعلام کرد و توضیح داد: مشترکین باید به ترتیب از چپ به راست، ابتدا شماره اشتراک خود و سپس کلید ستاره را وارد و در ادامه‌ی آن نیز ارقام سیاه کنتور را درج و به سرشماره اعلامی، ارسال کنند.

وی افزود: مصرف گاز بهای مشترکینی که موفق به ارسال ارقام کنتور خود نشوند بر اساس ماههای مشابه محاسبه و در قبوض ایشان درج خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/27 - ١٠:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 9186
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/04/29 15:5
0
0
سلام.هیچکدام از تلفن‌های گویا و همراه جهت اعلام کارکرد کنتور کار نمکند
کاربر مهمان
1399/03/30 1:32
0
0
با سلام، چرا باید به عهده مشترکین باشه؟ وظیفه شماست پس براش راهکار پیدا کنید. الان برای من ۲۶۸ هزار قبض اومده چون از بهمن ماه کنتور قرائت نشده عزیز شاید یکس بلد نیست کنتپر بخونه بفرسته و مسخره‌تر اینکه قبض فعلی رو بر اساس قرائت قبلی دادن این چه قانونی هستش به جای خدمت رسانی دارید چیکار میکنید!!!
کاربر مهمان
1399/03/02 20:20
0
0
سلام دقیقا چندم همراه باید کارکرد کنتور قرائت و فرستاده شود؟
کاربر مهمان
1399/02/12 11:1
0
0
سلام خسته نباشید اعلام کارکرد اینترنتی باشه بهتره مثل آب و برق به آسانی کارکرد دریافت و پرداخت می‌شود متشکرم
کاربر مهمان
1399/02/02 18:41
0
0
باسلام مبلغ گاز مصرفی برام پیامک شده اما چه شماره2194 و چه از طریق کامپیوتر موفق به پرداخت نمیشم درضمن درپیامک ش-پ چهاررقمی7012 اومده لطفا راهنمایی کنید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج