صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی:

همه پروژه‌ گازرسانی استان به حالت فعال درآمده‌اند

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی با نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران و همچنین فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، علیرضا شیخی که به همراه تنی چند از مدیران شرکت گاز استان جهت دیدار مردمی به شهرستان شوط سفر کرده، در دیدار با شریف پور نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران و همچنین فرماندار این شهرستان، گفت: من و همکارانم برای سرکشی به پروژه‌ها به تمام نقاط استان می‌رویم اما  دیدار مردمی در شهرستان‌ها فرصتی ایجاد کرده که ما رودررو با آنها صحبت می‌کنیم و خواسته‌هایشان را می‌شنویم.

وی با بیان اینکه دلخوشی ما این است که مردم را دلخوش ببینیم، افزود: یکسری شرایط قانونی باعث می‌شود ما بدقولی شویم یا مردم نسبت به ما بی‌اعتماد شوند اما این نیست که ما نخواهیم کار کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز آذربابجان‌غربی با تاکید بر اینکه پیگیری احرای پروژه‌ها از رویکردهای مهم ما در این شرکت است، گفت: پیمانکار یکی از طرح‌های مهم شوط را ۴۵ روز است که تحت فشار گذاشتیم تا کار خود را آغاز کند. حجم این پروژه سنگین و در حدود ۱۷-۱۸ میلیارد تومان است که انتظار داریم، بزودی اجرای آن کلید بخورد.

شیخی یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته، همه پروژه‌های ما در استان از رکود در آمده و فعال شده‌اند.

وی همچنین با بیان اینکه اکنون بیش از ۷۰ درصد انرژی مصرفی کشور از گاز طبیعی است، افزود: اگر این حجم‌ از گازرسانی در کشور اتفاق نمی افتاد تحریم های آمریکا ما را زمین گیر می‌کرد.

شیخی تاکید کرد: گازرسانی یک مزیت برای سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی و بویژه شمال استان است.

شریف‌پور نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن ابراز رضایت از روند گازرسانی در این منطقه، گفت: خوشبختانه با حضور مهندس شیخی در مدیریت شرکت گاز استان، پروژه‌های گازرسانی بیش از پیش‌ شتاب گرفته است.

همچنین، فرماندار شهرستان شوط در این جلسه، اعلام کرد: ۹ روستای واجد شرایط برای گازرسانی در شهرستان شوط داشتیم که برنامه‌ریزی شده در دهه فجر امسال کلنگ زنی شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/08 - ١٢:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 508
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج