صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در بیست‌ویکمین جشنواره شهید رجایی؛

شرکت گاز آذربایجان‌غربی حائز رتبه اول بیشترین میزان رضایتمندی مردم شد

شرکت گاز آذربایجان‌غربی رتبه اول "بیشترین میزان رضایتمندی مردم" در بین دستگاه‌های اجرایی در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، در آئین تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان در نظام اداری سال ۱۳۹۷ که با حضور محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدانی کشور برگزار شد، شرکت گاز آذربایجان‌غربی در میان دستگاه‌های اجرایی به رتبه اول کسب بیشترین میزان رضایتمندی مردم دست یافته و مورد تقدیر قرار گرفت.


در لوح تقدیری اهدا شده استاندار آذربایجان‌غربی به مدیرعامل شرکت گاز استان آمده است:سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به‌ منظور بهبود مستمر آن، در راستای تحقق اهداف توسعه استان، امری ضروری است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، مبتنی بر شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت می‌گیرد.در راستای اجرای مفاد منشور حقوق شهروندی در نظام اداری، در سال ۱۳۹۷، آن دستگاه با کسب "بیشترین میزان رضایتمندی مردم" در بین دستگاه‌های اجرایی استان، حائز رتبه اول گردیده است. بدینوسیله از همت و تلاش صادقانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و همکاران آن مجموعه تقدیر به عمل می‌آید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/14 - ١٤:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 417
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج