صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مسئول پروژه نظام جامع آموزشی شاغلین پیمانکاری شرکت ملی گاز ایران:

نیروهای امدادی پیمانکاری شرکت ملی گاز تحت آموزش قرار می‌گیرند

مسئول پروژه نظام جامع آموزشی شاغلین پیمانکاری شرکت ملی گاز ایران گفت: نیروهای امدادی پیمانکاری شرکت گاز تحت آموزش قرار گرفته و ماهرتر خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، حسین قمی در جلسه نهایی‌سازی محتوای آموزشی و طراحی سئوالات آزمون‌های امدادگری گاز کشور، اظهار کرد: نیروی انسانی ماهر و توانمند در هر سازمانی، آن مجموعه را بهره‌ورتر و کاراتر نموده و حوادث مالی و جانی را نیز بشدت کاهش می‌دهد.

وی با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از مشاغل حرفه‌ای و حساس و پرریسک شرکت ملی گاز توسط نیروهای پیمانکاری و ارکان ثالث انجام می‌پذیرد، افزود: تاکنون استاندارد مدون آموزشی برای این افراد وجود نداشته است و از سوی دیگر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور که وظیفه تربیت نیروی ماهر را دارد، به دلیل ناآشنایی با حوزه فعالیتی گاز در این باره اقدامی انجام نداده است.

قمی با اشاره به مصوبه هیات مدیره شرکت ملی گاز در سال ۹۷ و امضای تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور مبنی بر ایجاد بستر مناسب برای آموزش و تربیت نیروهای پیمانکاران طبق استاندارد تدوین شده، گفت: از سال ۹۷ کار تدوین استاندارد آموزشی، تولید محتوای آموزشی، ایجاد بانک سئوالات آزمون، تئوری-دانشی و عملی-مهارتی مشاغل پیمانکاری توسط کارگروه‌های تخصصی و با حضور خبرگان شغلی و مدرسین حرفه‌ای شرکت‌های گاز استان در حال انجام است.

مسئول پروژه نظام جامع آموزشی شاغلین پیمانکاری شرکت ملی گاز ایران، با اعلام اینکه این نشست تخصصی از ۲۶ مرداد آغاز شده و تا ۳۱ این ماه در ارومیه ادامه خواهد داشت، ادامه داد: نسبت به نهایی‌سازی استاندارد آموزشی، محتوای آموزشی، ایجاد بانک سئوالات دانشی و مهارتی برای شغل امدادگری گاز شهری و روستایی برای ۹ هزار نفر شاغل این شغل اقدام خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/30 - ١٤:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 517
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج