صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

از ابتدای سال صورت گرفت

اجرای بیش از 300 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان آذربایجان غربی

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال 98 بیش از 300 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان اجرا شده است که این امر نشان دهنده میزان تعهد و رویکرد شرکت گاز استان در گازرسانی به مناطق بی بهره از این نعمت خدادادی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی با اعلام این خبر گفت: با اجرای این مقدار از شبکه گاز طبیعی مجموع شبکه و خط انتقال اجرا شده در استان به 14 هزار کیلومتر رسید.

وی ادامه داد: درسایه این حجم از شبکه گذاری در استان آذربایجان غربی یک میلیون و 67 هزار واحد مسکونی به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند.

 

شیخی اظهار کرد: هم اکنون نزدیک به یک میلیون مشترک گاز در استان وجود دارد.

 

نائیب رئیس هیئت مدیره شرکت گاز آذربایجان غربی با اشاره به اینکه گازرسانی به مناطق بی بهره از گاز با جدیت و قدرت در حال اجراست افزود:هم اکنون 67 درصد خانوار روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند می باشند که با بهره برداری از پروژه های در دست اجرا این آمار به بالای 80 درصد ارتقاء خواهد یافت.

 

علیرضا شیخی تصریح کرد: با هماهنگی نهادهای خدمات رسان و تامین اعتبارات روند گازرسانی به روستاها و مناطق بی بهره از گاز آذربایجان غربی شتاب بیشتری می گیرد که امیدواریم این امر مهم برای جبران عقب ماندگی ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/17 - ٠٩:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 271
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج