صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

حضور مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی در مراسم نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی در مراسم نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، مدیرعامل و جمعی دیگر از مدیران شرکت گاز استان در مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که به صورت وبینار از سوی شرکت ملی گاز ایران برگزار می‌شد، حاضر شدند.

 

در این مراسم، حسن تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، گفت: شهادت مسیر کوتاه عرفان است؛ عرفا با زهد به عرفان می‌رسند اما شهدا، با شهادت‌شان راه عرفان را طی می‌کنند و شهید حاج قاسم سلیمانی، یک عارف بود.

 

وی با بیان اینکه سال ۹۰ در دو خط انتقال ما انفجار رخ داد و آن زمانی بود که داعش به مرز ما نزدیک شده بود، افزود: خوشبختانه با لاوری‌‌های سردار سلیمانی، این دشمن خبیث از مرزهای ما دور شده و در نهایت نابود شد و امروز ما آن خط مقاومتی که تشکیل شده و امنیتی که حاکم شده است را با پوست و گوشت‌مان احساس می‌کنیم.

 

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه امروز پالایشگاه‌های ما در کشور خوب کار می‌کنند و روزانه ۹۰۰ میلیون مترمکعب گاز تولید می‌کنیم و به خانوار ایرانی می‌رسانیم، اظهار کرد: این حاصل آن امنیتی است که به خوبی آن را درک می‌کنیم، چه آنکه اگر نبود این امنیت، شاید نمی‌توانستیم اینچنین در خدمت مردم باشیم.

 

در ادامه این مراسم، سردار صفوی مشاور نظامی مقام معظم رهبری نیز با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی، ملل مسلمان را امت واحده اسلامی می‌دانست، گفت: او تفکری نو به انسان‌ها و به ویژه مسلمان‌ها داشت و به آنها از هر مذهب و قومی، عشق و ارادت می‌ورزید.

 

وی با بیان اینکه، سردار سلیمانی انسانی واقع‌نگر بود، گفت: مکتب سلیمانی دارای شش خصلت اساسی بود؛ عاری از غرور و خود بزرگ‌بینی، دوری از غیبت، پرهیز از تخریب انسان‌ها و تحزب‌دوستی، پرهیز از بددلی و سوءظن به انسان‌ها، دوری از بدقولی و همچنین جاه‌طلبی از ویژگی‌های مکتب سلیمانی بوده است.

 

مشاور نظامی مقام معظم رهبری با بیان اینکه  حاج قاسم تحت تاثیر اخلاق و افکار حضرت آقا بود، ادامه داد: از صمیم قلب به فلسفه ولایت فقیه به عنوان جانشین حضرت ولی عصر (عج) ایمان داشت.

 

سردار صفوی با تاکید بر اینکه حاج قاسم الگوی بارز مدیریتی است، گفت: ایشان ۱۰ هزار نیرو را مدیریت بی‌نظیری می‌کرد که همه دوست‌اش داشتند.

*

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/17 - ١٣:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 137
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج