صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

فرمانده پایگاه بسیج مقاومت ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی:

پایش دمای ادارات و ارگان‌های دولتی کلید خورد

فرمانده پایگاه بسیج مقاومت ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: پایش دمای ادارات و ارگان‌های دولتی آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، حسین نجفی، اظهار کرد: مطابق طرح سالانه‌ی بسیج شرکت ملی گاز ایران، پایش دمای ادارات و ارگان‌های دولتی از ۲۹ آذرماه به کلیه‌ی ادارات گاز شهرستان‌ها ابلاغ شده تا نسبت به اجرای این طرح اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه طرح پایش دمای ادارات و ارگان‌های دولتی تا پایان فصل سرما تداوم خواهد داشت، افزود: مطابق طرح مذکور که مبنای آن بخشنامه معاون اول رئیس جمهور در راستای مصرف بهینه انرژی در ادارات و ارگان‌های دولتی است، دمای اتاق‌ها باید ۲۱ درجه و سالن‌ها نیز ۱۸ درجه سانتیگراد باشد.

فرمانده پایگاه بسیج مقاومت ولایت شرکت گاز آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه ادارات و ارگان‌های دولتی که دمای رفاه را رعایت نکنند، در مرحله اول اخطار شفاهی دریافت می‌کنند، ادامه داد: یک روز پس از اخطار شفاهی، دمای آن اداره باردیگر پایش می‌شود و در صورت عدم رعایت مجدد دمای رفاه، اخطاریه کتبی قطع گاز صادر می‌شود و در مرحله سوم گاز آنها قطع می‌گردد.

نجفی به پایش دمای حدود ۳۰۰۰ دستگاه ساختمان دولتی در قالب این طرح اشاره کرد و گفت: طی چند روز سپری شده، اخطاریه‌های شفاهی و کتبی به برخی از دستگاه‌های دولتی صادر شده و حتی گاز برخی از آنها نیز به طور موقت قطع شده تا نسبت به رعایت موارد تذکر داده شده اقدام کنند.

به گفته وی، بیشتر تذکر و اخطاریه‌های صادر شده به دلیل دمای بیش از اندازه و همچنین خاموش نکردن سیستم‌های گرمایشی پس از ساعت اداری بوده است.

*

*

*

* 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/06 - ١٣:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 201
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج