صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی خبر داد:

تبادل ۴۸ هزار فقره کالا با سایر استان‌ها طی نیمه اول امسال

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی از تبادل بیش از ۴۸ هزار فقره کالا با شرکت‌های گاز سایر استان‌ها طی نیمه اول امسال خبر داد.

علیرصا شیخی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، با بیان اینکه در راستای تعامل و همکاری با شرکت‌های‌ گاز سایر استان‌ها، در صورت نیاز اقلامی واگذار و دریافت می‌کنیم، گفت: طی شش ماه اول امسال، در‌ مجموع ۲۹ هزار و ۳۹۹ فقره کالا به ارزش حدود ۸۰ میلیارد ریال به استان‌های اردبیل، خراسان رضوی، گیلان، اصفهان و خراسان جنوبی واگذار شده است.


وی با اشاره به اینکه، در این مدت مجموعا ۱۸ هزار و ۶۷۹ فقره کالا و اقلام مورد نیاز به ارزش ۱۷۰ میلیارد ریال هم از شرکت‌های گاز سایر استان‌ها دریافت شده است، خاطرنشان کرد: این اقلام از استان‌های فارس، اصفهان، خراسان‌های رضوی و جنوبی، آذربایجان‌شرقی، مرکزی، مازندران، همدان، اردبیل، البرز و مازندران دریافت شده است.


شیخی، اقلام دریافتی از دیگر استان‌ها را عمدتا شامل ایستگاه، لوله‌های فولادی و پلی اتیلنی و کنتور G6 اعلام کرد.


مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی، همچنین به خریداری ۴۴ هزار و ۵۰۰ فقره کنتور نیابتی به ارزش حدود ۱۳۰ میلیارد ریال طی نیمه اول امسال اشاره کرد و افزود: این کنتورهای نیابتی از استان‌های آذربایجان‌شرقی، خراسان رضوی و گیلان خریداری شده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/21 - ١١:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 59
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج