صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی:

پروژه های گازرسانی را با رعایت پروتکل های بهداشتی پیش میبریم

مدیرعامل شرکت گاز استان با تاکید بر ابلاغ وزیر محترم نفت مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا گفت: با اجرای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کرونا، به تعهداتمان عمل کرده و به اهدافمان میرسیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی علیرضا شیخی در جلسه ویدیو کنفرانس بررسی دستورالعمل شماره 3 ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا که در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد افزود: همانطور که میدانید سال 99 توسط مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگذاری شد و ما پروژه های گازرسانی را همسو با شعار امسال پیش برده و به فرمان رهبرمان لبیک میگوییم و سالی پرکار را نوید می دهیم.

وی در راستای اقدامات انجام شده در خصوص مبارزه با ویروس کووید19 گفت: از اولین روزهای شیوع کرونا با تصمیماتی در شرکت گاز استان گرفته شد و با مدیریتی که تا به امروز انجام گرفته مشکلی جدی نداشتیم و امورات شرکت روال عادی خود را ادامه می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد: خوشبختانه همکارانمان در شرکت گاز استان موارد بهداشتی را بخوبی رعایت میکنند و پروتکل های بهداشتی که به ما ابلاغ شده را اجرایی کرده اند.

وی با بیان اینکه این ویروس همه کشورهای جهان را تحت تاثیر قرار داده است افزود: این بیماری به ما یادآوری کرد که در مقابل بلایا باید به خدا توکل کرد و قدر نعمت هایی چون سلامتی و ورابط اجتماعی را بیش از پیش بدانیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/06 - ١١:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2794
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج