صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام گرفت؛

افتتاح پروژه نصب ایستگاه تقلیل فشار پیرانشهر

پروژه نصب ایستگاه تقلیل فشار گاز پیرانشهر و افزایش ظرفیت CGS این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس و با حضور شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی، حسین‌پور نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، درستکار رئیس واحد مهندسی و اجرای طرح‌ها و صبوری رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی و آذریون رئیس اداره گاز شهرستان، پروژه نصب ایستگاه تقلیل فشار گاز پیرانشهر با ظرفیت ۵۰ هزار مترمکعب در ساعت و افزایش ظرفیت CGS این شهرستان از ۳۰ هزار مترمکعب به ۶۰ هزار مترمکعب در ساعت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.


آذریون رئیس اداره گاز پیرانشهر در این مراسم، گفت: برای ارتقای ایستگاه تقلیل فشار و افزایش ظرفیت CGS پیرانشهر ۶۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است و امید می‌رود با توجه به سردسیر بودن منطقه، خللی در روند گاز این شهرستان در طول فصل سرما به وجود نیاید.


وی در ادامه با بیان اینکه هم اکنون ۵۶ روستای پیرانشهر از نعمت گاز بهره‌مند هستند، افزود: این تعداد روستا ۷۳ درصد جمعیت روستایی را شامل می‌شود.


رئیس اداره گاز پیرانشهر همچنین با اعلام اینکه در حال حاضر ۳۰ روستای پیرانشهر در مرحله گازرسانی هستند، اظهار کرد: امیدواریم طی سال‌جاری بخشی از روستاهای در حال گازرسانی را تا دهه مبارک فجر به مرحله بهره‌برداری برسانیم.


آذریون ادامه داد: علاوه بر روستاهای در حال اجرا، پروژه‌های گازرسانی به ۹ روستای دیگر پیرانشهر نیز در حال پیمان‌سپاری هستند که به محض تعییت پیمانکار، عملیات اجرایی آنها هم کلید خواهد خورد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/02 - ٢٠:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 236
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج