صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

طی نیمه اول امسال انجام شد؛

برگزاری ۶۶ مناقصه خرید کالا و اقلام از سوی شرکت گاز آذربایجان‌غربی

رئیس امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز آذربایجان‌غربی اعلام کرد: نیمه نخست امسال، ۶۶ مناقصه برای معاملات عمده منظور شد.

»قادر جعفرزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان‌غربی، گفت: طی نیمه نخست امسال، در مجموع برای معمالات عمده ۶۶ مناقصه منظور شده که از این تعداد قرار داد ۳۳ معامله منعقد شده، پکیج ۱۵ مناقصه برای برگزاری به واحد امور قراردادها ارجاع شده و پکیج ۱۸ مناقصه نیز در حال آماده سازی است.

وی با بیان اینکه مجموع مبلغ معاملات این ۶۶ مناقصه حدود ۳ هزار و ۹۱۶ میلیارد ریال بوده است، اظهار کرد: از این میزان ۲ هزار و ۵۱ میلیارد ریال که مربوط به ۳۳ مناقصه است، به عقد قرارداد منتهی شده است.

رئیس امور تدارکات و عملیات کالا شرکت گاز آذربایجان‌غربی، همچنین با اشاره به ۴۴۵ تقاضای ورودی به بخش تدارکات و خرید، اعلام کرد: از این میزان، ۱۴۰ مورد مربوط به معاملات عمده، ۱۰۷ مورد مربوط به معاملات متوسط و ۱۹۸ مورد هم معاملات جزیی بوده است.

جعفرزاده وظیفه مهم امور تدارکات و عملیات کالا را تهیه و تامین اقلام مورد نیاز پروژه‌های گازرسانی ذکر کرد و افزود: به همین منظور برای تسریع در اجرای پروژه‌ها، کالاها و اقلام مورد نیاز حدود ۶ ماه قبل از آغاز پروژه‌ها تهیه شده و دپو می‌شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/30 - ١٣:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 282
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج