صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آغاز واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز آذربایجان غربی

واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز آذربایجان غربی در محل مجتمع ورزشی این شرکت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، این واکسیناسیون با همکاری مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت شمال غرب کشور، مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت ارومیه، بهره برداری مرکز استان و واحد HSE شرکت آغاز شد.

علیرضا حاجی زاده رئیس بهره برداری مرکز استان گفت: با حمایت های مدیریت محترم عامل و هماهنگی هایی که انجام دادیم خوشبختانه توانستیم شرایط را برای واکسینه کردن همکاران و خانواده های محترم آنان فراهم نماییم که نتیجه این تلاش ها تهیه واکسن و تزریق دوز اول آن با تاکید کامل بر رعایت همه پروتکل های بهداشتی  در هنگام دریافت واکسن انجام گرفت.

وی ادامه داد: همه کارکنان شاغل در ارومیه با  واکسن سینوفارم دوز اول واکسن خود را دریافت کردند.

حاجی زاده با اشاره به اینکه طرح واکسینه شدن خانواده کارکنان نیز در دستور کار قرار دارد اظهار کرد:  در روزهای آتی خانواده کارکنان شاغل در ارومیه نیز دوز اول واکسن خود را دریافت خواهند کردند.

وی ادامه داد: همکارانی که امروز به دلیل حضور در ماموریت و یا هر دلیل دیگر موفق به زدن واکسن نشدند می توانند در مرحله بعد به همراه خانواده هایشان واکسن خود را دریافت نمایند.

به گفته رئیس بهره برداری مرکز استان بیش از ۱۵۰۰ تن از کارکنان شرکت گاز شاغل در ارومیه دوز اول واکسن خود را دریافت کردند.

 

*

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/24 - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 577
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج