صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی:

توانایی شرکت گاز اثبات شده است

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه خدمات به روستاهای بوکان، مانع مهاجرت روستاییان به شهر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، انور حبیب‌زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با شیخی مدیرعامل شرکت گاز استان و تنی چند از مدیران این شرکت، ماموستا احمدی امام جمعه و خسروپور سرپرست فرمانداری بوکان اظهار کرد: بوکان سومین شهرستان بزرگ آذربایجان‌غربی است و انتظار می‌رود مورد ویژه شرکت‌های خدمات‌رسان قرار گیرد و خصوصا در اولویت گازرسانی قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه رفع محرومیت بوکان کار طلب می‌کند، گفت: روند مهاجرت روستانشینان به شهر منجر به افزایش حاشیه‌نشینی شده است. اگر این روستاها از امکانات برخوردار باشند، جمعیت آنها نیازی به مهاجرت نخواهند داشت، لذا انتظار می‌رود خدمات به روستاهای این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: مدت‌هاست گازرسانی محور برهان در حال انجام است اما هنوز به اتمام نرسیده است. توانایی شرکت گاز آذربایجان‌غربی و مدیریت آن بیش از این است که روند اجرای پروژه‌ای با تاخیر مواجه گردد.

حبیب زاده با تاکید بر اینکه توانایی شرکت گاز اثبات شده است، گفت: همین شرکت اکنون گاز کشورهای همسایه را نیز تامین می‌کند. لذا انتظار داریم گازرسانی روستاهای بوکان هم مورد توجه قرار گیرد. اگر شرکت گاز استان نیازمند حمایت‌های بیشتر برای توسعه گازرسانی در بوکان است، به ما اعلام شود تا در مجلس پیگیری کنیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/08 - ٢٠:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 259
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج