وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

منشور اخلاقی
منشور اخلاقي صنعت نفت

منشور اخلاقي صنعت نفت  :         

ما كاركنان نفت به عنوان خدمتگذاران جامعه با هدف ارائه خدمات تكريم انسانها همكاري و تلاش براي جلب رضايت ارباب رجوع كه همانا رضايت خالق يكتاست بر اصول اعتقادي زير هم پيمان و استوار خواهيم بود تا در جهت سرافرازي صنعت اعتلاي كشور گام نهيم. 

 خدا محوري : 
ما معتقديم عبوديت تهذيب نفس و ترتيب انساني محور اصلي توسعه و رشد بشريت بوده و رستگاري و سعادت را در قرب الي الله مي دانيم . در اين راستا حفظ شئونات الهي و آراستگي ظاهري و باطني را مقدم مي شماريم.

صرفه جوئي : 

ما در راستاي ترويج فرهنگ استفاده بهينه از منابع از طريق پرهيز از اسراف و اختيار الگوي بهينه مصرف در زنجيره ارزش از توليد تا مصرف نه تنها همواره در برابر همه نعمتها و خوبي ها شكر گزار خداوند بوده و در حفظ آنها كوشا هستيم بلكه سهم خود را در ارتقاي بهره وري منابع كشور و حفظ آن براي نسل هاي آينده ادا مي نمائيم تا از اين راه زندگي همراه با سلامت صلح و شادماني ادامه يابد. 

خدمت به مردم و پاسخگوئي : 

ما در خدمت به جامعه و پاسخگوئي به آنان را تكليف الهي و وظيفه قانوني و انساني خود مي دانيم تا از اين راه گامي هر چند كوچك در مسير آسايش و شادكامي آنان برداريم .خدمات ما مزين به اصل مشتري مداري دقت سرعت صداقت نظم رِافت اسلامي و آينده نگري مي باشد

 
كارگروهي براي سعادت مردم  :

ما از مسئوليت خطير خود در برابر اعتلاي جامعه خويش و همه هم ميهنانمان آگاهيم و بدون وقفه و با هشياري براي ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل هاي آينده كوشش مي نماييم ما حفظ وحدت و تمسك به خرد جمعي و مشاركت همگاني در فضاي سرشار از اعتماد را منشاء پيروزمندي و توفيق سازماني مي دانيم.

امانت داري : 

ما معتقديم تبعيض سايه شومي است كه ياس و نااميدي را حكم مي گرداند و امانت و انصاف در همه برخوردها موجب مباهات بوده و شايسته سالاري بر مبناي عدالت هميشه سر لوحه كارماست.

دانش مداري  :

همواره جهت افزايش آموخته ها بهبود نگرش و پرورش مهارت هاي خويش مي كوشيم و در همه زمينه ها خلاقيت و نوآوري را سرلوحه انديشه خود قرار مي دهيم.

كوشش خستگي ناپذير : 

براي بهتر كردن عملكرد شخصي و سازماني به منظور تحقق بخشيدن به رسالت سازمان جامعه و دست يابي به توسعه ملي تلاش پيوسته داريم  وبه هيچ چيز كمتر از بهترين بودن در انجام هر كار رضايت نخواهيم داد.

تعهد كاري: 
همواره مي كوشيم احساس مسئوليت و تعهد كاري را در انجام وظايف خود نسبت به اهداف و خط مشي هاي صنعت نفت همكاران و اربابان رجوع حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نماييم.

كوشش خستگي ناپذير : 

براي بهتر كردن عملكرد شخصي و سازماني به منظور تحقق بخشيدن به رسالت سازمان جامعه و دست يابي به توسعه ملي تلاش پيوسته داريم  وبه هيچ چيز كمتر از بهترين بودن در انجام هر كار رضايت نخواهيم داد.

احترام و فروتني : 

تلاش مي كنيم در برابر ديگران علي الخصوص همكاران و اربابان رجوع صميمي و فروتن بوده حقوق و نيازهاي آنان را محترم شماريم.

قانون مداري: 
ما پيروي از قانون و سازگار ساختن انديشه و عمل با اوضاع در حال تحول و دگرگوني جهان همچنين بهبود مستمر و ارتقاء بهره وري و سرفه جويي را سر لوحه ذهنمان قرارداده تا ازين راه در همه كوشش ها پيشرفت و كاميابي تدريجي ولي پيوسته پديد آيد. 


1388/10/20 يكشنبه
...
....

منشور اخلاقي شرکت گاز استان آذربايجان غربي

تکريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع  :         

تکريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع را نعمتي بزرگ دانسته و با تلاشي خستگي ناپذير و صميمانه در انجام آن کوشا مي باشيم . 

 رعايت اصول اخلاقي : 
زينت اخلاق اسلامي ‚ پايبندي به اصول اخلاقي و رعايت حسن خلق و رفتار مناسب با مراجعين از مهمترين امور براي کارکنان اين سازمان مي باشد .

رعايت انصاف : 

از بين بردن زمينه شبهه در ارتباط با تبعيض و مدارا کردن با مراجعين و همه را به يک ديد نگاه کردن يکي از خصايص کارکنان اين سازمان مي باشد. 

وفاي به عهد : 

حضرت علي مي فرمايند : بپرهيز از اينکه به ايشان وعده دهي و در پي آن خلف وعده عمل کني ‚ چرا که خلف وعده نزدخدا و خلق موجب کينه و خشم است اين فرمايش گهربار سرمشق امورات کارکنان مي باشد. 

صبوري در مقابل درشتي ارباب رجوع  :

کارکنان فهيم و ساعي اين مجموعه تلاشگر متانت و صبوري را در برابر ناملايات اخلاقي مراجعين‚ از واجبات دانسته  و پيوسته بر اين امر اهتمام مي ورزيم  .

برخورد با معلولين و جانبازان : 

رسيدگي و الويت به امور معلولين و جانبازان امت اسلامي که نور ديده مردم و مسئولين مي باشند و افرادي که ازتوانمندي عادي در محرميت قرار گرفته اند را سر لوحه امورات خود قرار داده ايم .

دوري از جمود و خشکي مقررات  :

به اين نکته توجه داريم که مقررات براي انسانها و آسايش آنان وضع شده و نه آنکه انسانها براي مقررات ‚ نظر به اينکه قوانين و مقررات هدف نمي باشند . بلکه ابزاري براي رسيدن به هدف هستند . لذا در همه حال با روحيه حل مشکلات مردم به مقررات رجوع کنيم .

نظم و آراستگي : 

رعايت نظم و انظباط اداري و آراستگي ‚ يکي از ارکان اساسي شرکت بوده و سعي داريم با وقت شناسي ‚ منظم بودن در کليه امور و با دانستن پوششي مناسب در خدمت مراجعين قرار گيريم  .

تضمين سلامتي مردم و کارکنان : 
با رعايت استانداردهاي بين المللي و مقررات ايمني در امور فني ‚ اخلاقا خود را مديون تضمين سلامتي مردم و کارکنان در ارتباط با صنعت گاز مي دانيم .


1386/12/12 يكشنبه
...
....مجری سایت : شرکت سیگما