وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
افتتاح و گازرسانی 119 پروژه گازرسانی استان آذربایجان غربی 
      
 

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران : دولت تدبیر و امید در امرگازرسانی در کشور انقلاب ایجاد کرده است.

 

 

    

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران : دولت تدبیر و امید در امرگازرسانی در کشور انقلاب ایجاد کرده است.


مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم افتتاح پروژه های گازرسانی استان آذربایجان غربی که همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان برگزار شد گفت : دولت تدبیر و امید با گازرسانی به هزاران روستا در کشور انقلابی در این عرصه ایجاد کرده است

حسن منتظر تربتی با اشاره به اینکه تا پیش از روی کار آمدن دولت 14 هزار روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند بوده اند افزود: در طول فعالیت دولتهای دهم و یازدهم 15 هزار روستا نیز از این نعمت بهره مند شده اند که این مساله تحولی مهم در عرصه خدمت گذاری به مردم بوده است.

وی  به بهره مندی 95 درصدی جمعیت کشور از گاز طبیعی پرداخت و اظهار کرد: این رقم ناشی از جایگاه ممتاز و بی نظیر کشور در بین کشورهای جهان است.

مهندس تربتی به وضعیت گازرسانی در استان آذربایجان غربی نیز اشاره و تصریح کرد : گازرسانی در این استان در حال پیشرفت است بطوریکه هم اکنون 99.4 درصد خانوار شهری و 66 درصد خانوار روستایی از گاز طبیعی استفاده می کنند.

وی ادامه داد: با بهره برداری از پروژه های در دست اجرای گازرسانی در این استان ، ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی به بالای85 درصد ارتقا خواهد یافت.

حسن منتظر تربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در انتهای گزارش خود به رئیس جمهور که از طریق ویدئو کنفرانس صورت گرفت پروژه هایی که افتتاح و یا عملیات اجرایی آنان در آذربایجان غربی  آغاز می شود نیز پرداخت و گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 34 روستا، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 69 واحد صنعتی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 14 ایستگاه TBS و افتتاح پروژه گازرسانی به 2 شهرک صنعتی است که امروز با دستور حضرت عالی آغاز می گردند.

 

 
1398/3/1 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما