وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی: 
        
 

عملیات تعمیر شبکه گازرسانی و خط لوله 20 اینچ شهرستان خوی در سریعترین زمان ممکن صورت گرفت.

 

 

   

 

عملیات تعمیر شبکه گازرسانی و خط لوله 20 اینچ شهرستان خوی در سریعترین زمان ممکن صورت گرفت.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود : درراستای تعمیر خط لوله 20 اینچ شهرستان خوی توسط منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران و تعمیر بخشی از شبکه توزیع،  برای حفظ جریان گاز بخش خانگی بیش از 1500 مصرف عمده با اعلام قبلی از طریق فرم قطع گاز از شبکه مصرف گاز طبیعی خارج و گاز آنها تا پایان تعمیرات قطع گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی اظهار کرد : بر اساس اعلام قبلی و پیش بینی های صورت گرفته  قطع گاز به مدت 48 ساعت صورت پذیرد که با همت کارکنان و تلاشگران شرکت گاز استان در کمتر از یک روز علاوه بر تعمیر شبکه، گاز شهرک ولیعصر خوی نیز وصل و به شبکه گازرسانی کشور بازگشت.

وی ادامه داد : برای تعمیر شبکه، قطع گاز و دیگر عملیات صورت گرفته، بیش از 100 نفر از کارکنان به صورت شبانه روزی فعالیت نمودند.

شیخی تصریح کرد: بعد از اتمام عملیات تعمیر شبکه که در ساعت 5 بامداد به پایان رسید نیروهای شهرهای معین ارومیه، سلماس، ماکو به همراه نیروهای عملیاتی خود شهرستان خوی با حضور گسترده به صورت خانه به خانه اقدام به وصل گاز نمودند که سرعت اتمام پروژه و مشاهده تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت موجب رضایت مندی مردمی را نیز فراهم نمود.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اشاره به وجود نزدیک به 100 هزار مشترک گاز طبیعی در خوی و روستاهای تابعه گفت : با اعمال محدودیت مصرف برای چند روستا توانستیم بدون قطعی گاز جریان پایدار گاز 12 روستا از 17 روستای محور خوی به سلماس و نزدیک به 90 هزار مشترک شهری را حفظ نمائیم که این امر نقش موثری در رضایت مندی خانوار روستایی و شهری این شهرستان ایفا نمود.

 

علیرضا شیخی افزود : این موفقیت عملیاتی،  قطعا مرهون دانش مهندسین، پای کار بودن کارکنان و تلاش شبانه روزی نیروهای عملیاتی و پشتیبانی می باشد که توانستند سطح بالایی از توانمندی را به نمایش گذارند.

 

 
1397/7/9 دوشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما