وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
به دستور رئیس جهور و توسط مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران صورت گرفت : 
      
 

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 393 پروژه گازرسانی در استان آذربایجان غربی

 

   

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 393 پروژه گازرسانی در استان آذربایجان غربی

 

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی؛ مهندس تربتی نیزدر اولین روز کاری خود به عنوان قائم مقام وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در این استان حضور یافته و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور دکتر حسن روحانی 393 پروژه بزرگ گاز در آذربایجان غربی به بهره برداری رسیده و عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

مدیرعامل جدید شرکت ملی گاز ایران در ابتدای این مراسم با اشاره به سیاست های دولت های یازدهم و دوازدهم گفت : سیاست کلی دولت تامین رفاه مردم از طریق توسعه گازرسانی است.

مهندس تربتی با بیان اینکه نهضت گازرسانی به روستاها واقعا در دولت یازدهم و به همت ریاست محترم جمهور و خصوصا وزیر محترم نفت آغاز گردید اظهار داشت : تا قبل از شروع به کار دولت یازدهم یعنی در طول 40 سال تنها 14 هزار روستای بهره مند از گاز طبیعی بوده که این آمار در 5 سال گذشته به دو برابر رسیده است.

معاون وزیر نفت تصریح کرد : این تعداد نشان می دهد که در دولت تدبیر و امید در هر روز 10 روستا به شبکه گاز طبیعی کشور متصل شده است.

وی روند رشد گازرسانی در استان آذربایجان غربی را نیز بسیار قابل توجه  ارزیابی کرد و گفت : با عنایت به اینکه در طول پنج سال گذشته میزان بهره مندی از گاز طبیعی در کشوردو برابر شده است ، ما شاهد رشد سه برابری بهره مندی خانوار روستایی از این نعمت خدادادی هستیم به طوری که تا پیش از آغاز به کار دولت ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی آذربایجان غربی 32 درصد بوده که امروز در سایه تلاشهای صورت گرفته این آمار به 65 درصد ارتقا یافته است.

 

 

 
1397/9/10 شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما