وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
افزایش ٥٠٠ درصدی جذب منابع مالی طرح‌های گازرسانی به روستاها درآذربایجان غربی 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: تامین منابع مالی در سال ٩٤ نسبت به سال ٩٣ حدود ٢٣٠ درصد و نسبت به سال ٩٢ حدود ٥٠٠ درصد افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ منصور صادقیان با بیان خبر افزود : در سال گذشته بیش از ٤٠٠ میلیارد تومان اعتبار سرمایه ای مصوب و ١٩٢ میلیارد و ٥٠٠ میلیون تومان آن جذب شد و امسال نیز تاکنون ١٧٠ میلیارد تومان جذب منابع مالی داشته ایم که ٧٠ درصد آن در بخش گازرسانی به روستاها هزینه می شود.
وی با اشاره به اینکه روند گازرسانی در سه سال اخیر در استان آذربایجان غربی تحولی چشم گیر پیدا کرده است ادامه داد : در سال ٩٢ برای گازرسانی به شهرها و روستاهای سطح استان در مجموع ٤١ میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان اعتبار جذب شد که با جذب بودجه های سرمایه ای ٨٠ درصدی در سال 93 این مقدار به ٧٨ میلیارد تومان رسید.
صادقیان تصریح کرد : امسال نیز تاکنون ١٧٠ میلیارد تومان جذب منابع مالی داشته ایم که بالغ بر 70 درصد آن برای پروژه های گازرسانی روستایی اختصاص یافته است.
وی اظهار کرد: پیش از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش روستایی آذربایجان غربی 32 درصد بود که با بهره برداری پروژه های در دست اجرا این مقدار به 62 درصد خواهد رسید.


 
1395/9/24 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما