وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
True

اوقات شرعي

شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
با توجه به افت محسوس دما، مشترکین در مصرف بهینه گاز طبیعی اهتمام ویژه داشته باشند. 
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مرکز استان آذربایجان غربی یکی از سردترین مراکز استان کشور است بر لزوم همکاری مشترکین گاز استان و اهتمام ویژه آنان در خصوص صرفه جویی درمصرف گاز طبیعی و رعایت اصول ایمنی تاکید کرد و گفت: با توجه به افت محسوس دما و سردسیر بودن استان  و به تبع آن افزایش مصرف گاز طبیعی ، مشترکین استان باید شرکت گاز را در  تامین پایدار جریان گاز طبیعی یاری کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ منصور صادقیان با اشاره به آموزه های دینی و اسلامی در خصوص صرفه جویی و پرهیز از اسراف،  افزود:  صرفه جویی در مصرف انرژی به معنای استفاده نکردن از این نعمت خدادادی نیست بلکه استفاده درست و صحیح از آن است
 صادقیان به چند اقدام ساده اما مهم که می تواند مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی را کاهش دهد نیز اشاره کرد و افزود : با کاهش یک درجه دمای محیط 6 درصد در مصرف گاز صرفه جویی می شود.
وی تصریح کرد: نصب پرده های ضخیم، مسدود کردن روزنه های ورود هوای سرد با در نظر گرفتن هوای مورد نیاز برای سوخت وسایل گاز، خاموش کردن سیستم گرمایشی فضاهایی که بلا استفاده است، تنظیم دمای آبگرمکن از جمله چند اقدام ساده اما موثر در صرفه جویی گاز طبیعی است.
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی یادآور شد: دمای 18 الی 21 درجه سانتیگراد دمای رفاه است که تنظیم دمای اتاق بر این اساس نقش مهمی در کاهش مصرف گاز طبیعی و کاهش هزینه های خانوار دارد.
منصور صادقیان ابراز امیدواری کرد: مشترکین در کنار مصرف بهینه گاز طبیعی به رعایت اصول ایمنی نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.
 
1395/10/16 پنجشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 105185895
    تعداد بازدید این صفحه: 497596
    در امروز: 73594

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 


مجری سایت : شرکت سیگما