وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
اقدام فرهنگی شرکت گاز استان در آستانه چهارشنبه آخر سال 
      
 

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان : فرهنگ سازی برای کاهش آسیب ها و صدمات در مراسم چهارشنبه سوری یک مسئولیت اجتماعی و همگانی است.

 

 

   

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان : فرهنگ سازی برای کاهش آسیب ها و صدمات در مراسم چهارشنبه سوری یک مسئولیت اجتماعی و همگانی است.


شرکت گاز استان آذربایجان غربی در آستانه فرار رسیدن چهارشنبه آخر سال اقدام به نصب پیامهای فرهنگی و هشدارهای مهم  در میادین بزرگ و اصلی شهر نموده است.

سخنگوی شرکت گاز استان آذربایجان غربی در این خصوص گفت : همه ساله در مراسم سنتی چهارشنبه آخر سال ( چهارشنبه سوری ) شاهد اتفاقات ناگواری بوده ایم که نتیجه عدم فرهنگ سازی مناسب و همچنین بی احتیاطی هایی است که صورت می گیرد

محمد صبوری رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی افزود : در همین راستا بر این باوریم که همگان در راستای مسئولیت اجتماعی که دارند می بایست ،احساس وظیفه نموده و با فرهنگ سازی در این زمینه مشارکت داشته باشند تا روز به روز شاهد کاهش حوادث در پایان سال باشیم که بسیاری از خانواده ها را داغدار و بسیاری را با آسیب های جدی جسمی و روحی مواجه می سازد.

وی ادامه داد: به شدت باور دارم که در بسیاری از مسائل این چنینی همه نهادها، مردم، سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای دولتی باید در صحنه حضور داشته باشند و با برنامه های فرهنگی خلاقانه سهمی در این امور ایفا نمایند.

محمد صبوری اظهار کرد: فرهنگ سازی در خصوص مساله ای مانند پیشگیری از بروز حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه آخر سال تنها بر عهده نیروی محترم انتظامی نیست واین بار را نباید تنها برعهده آنان گذاشت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد : که مردم به هشدارها و راهنمائی های پلیس توجه جدی داشته باشند و از مواد محترقه غیر مجاز و بویژه دست ساز استفاده نکرده و پایان سالی بدون حادثه را رقم بزنند تا این مراسم سنتی در کمال آرامش و نشاط برگزار گردد.

 

 
1397/12/21 سه‌شنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما