وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز استان آذربایجان غربی 
      
 

همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز امروز با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت در استان آذربایجان غربی در محل ستاد شرکت گاز استان برگزارگردید.

 

 

   

 

همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز امروز با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت در استان آذربایجان غربی در محل ستاد شرکت گاز استان برگزارگردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ در این مراسم دکتر علیپور استاد دانشگاه در خصوص فلسفه اسلام و تفاوت آن با فلسفه غرب در نگاه به انسان سخنرانی و از آن منظر به مبحث نماز پرداخت.

این استاد دانشگاه با اشاره به نگاه ماتریالیستی به انسان در فلسفه غرب گفت: نگاه اسلام مبتنی بر فلسفه اصالت روح است و بر این اساس باور داریم که ارتباط با خالق و روح می بایست همواره برقرار باشد.

دکتر علیپور در بخش دیگری از سخنان خود به تحقیقات علمی در خصوص معنویت درمانی نیز پرداخت و افزود: تحقیقات علمی و پژوهش های جدید نشان می دهند که باورها و مناسک معنوی و دینی نقش بسیاری در پیشگیری و حتی درمان برخی از بیماری ها دارد.

وی ادامه داد: تحقیقات جدید حتی تاثیر معنویت و خصوصا نماز بر ژن ها را تایید کرده است

علیپور اظهار کرد: در تحقیقات اخیری که در کشور صورت پذیرفته مشخص شده که معنویت و کارهایی مانند اقامه نماز ،ژنهای بد را خاموش و ژنهای خوب را روشن می کند که نقش عمده ای در درمان بیماری هایی مانند افسردگی و دیگر بیماری ها دارد.

 

در ابتدای این مراسم مهندس شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در سخنانی کوتاه ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی و جان باختگان حادثه دانشگاه گفت: باور قلبی دارم که نماز بزرگترین و بهترین وسیله اتصال خلق به خالق است.

وی ادامه داد: در زندگی پر مشغله و پر طلاطم امروز این باوردینی و فریضه ای مانند نماز هست که میتواند موجبات آرامش را فراهم نماید.

 

 
1397/10/5 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
..
بيشتر
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما