وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

True

اوقات شرعي

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
امر به معروف بسیار حساس است و باید در عمل به این فریضه با دقت عمل شود.

    

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : فریضه امر به معروف بسیار حساس است و در عمل به این فریضه باید با دقت عمل شود تا نتیجه مثبت و کامل بدست آید.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : فریضه امر به معروف بسیار حساس است و در عمل به این فریضه باید با دقت عمل شود تا نتیجه مثبت و کامل بدست آید.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی در کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر حوزه 2 بسیج شهید بابا ساعی که در شرکت گاز این استان برگزار شد.

 با اشاره به ظرافتهای موجود در امر به معروف و نهی از منکر افزود : اگر به صورت اصولی و دقیق عمل به این واجب دینی صورت نگیرد بعضا امکان دارد که نتیجه معکوس بگیریم.

شیخی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه دینی  واجب مانند نماز است اظهار کرد : این کارگاههای آموزشی فرصتی مناسب برای تقویت مهارت ها جهت عمل درست و دقیق به این واجب دینی است.

کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر حوزه 2 شهید بابا ساعی با حضور بسیجیان ادارات استان و به همت روابط عمومی و پایگاه مقاومت ولایت شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

1396/4/24 شنبه
...
....

گازرسانی به 6 شهر استان آذربایجان غربی در مراحل مختلفی از اجرا قرار دارند.

    

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : گازرسانی به 6 شهر این استان در مراحل مختلفی از عملیات گازرسانی قرار دارند.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : گازرسانی به 6 شهر این استان در مراحل مختلفی از عملیات گازرسانی قرار دارند.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی با اعلام این خبر افزود :

در تلاش هستیم تا همه شهرها و روستاهای بالای 20 خانوار استان را بر اساس برنامه دولت از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازیم.

وی افزود: هم اکنون 615 روستای آذربایجان غربی از گاز طبیعی استفاده می کنند و ضریب نفوذ گاز طبیعی در بخش خانوار روستایی 47 درصد است.

شیخی ادامه داد: در حال حاضر 490 روستا نیز تحت عملیات گازرسانی قرار دارند.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اشاره به بهره مندی 99 درصدی خانوار شهری آذربایجان غربی از نعمت گاز طبیعی تصریح کرد : 36شهر استان به شبکه گازرسانی کشور متصل هستند.

 

1396/4/24 شنبه
...
....

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی: به همه اهداف رزمایش دست یافتیم.

    

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی ، علیرضا شیخی در پایان رزمایش نحوه مواجهه با زلزله و صدمات به تاسیسات که در شهرستان خوی برگزار شد با اعلام اینکه به همه اهداف رزمایش دست یافتیم

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی ، علیرضا شیخی در پایان رزمایش نحوه مواجهه با زلزله و صدمات به تاسیسات که در شهرستان خوی برگزار شد با اعلام اینکه به همه اهداف رزمایش دست یافتیمافزود: در این رزمایش که با حضور چهار استان آذربایجان غربی، آذربایجان

شرقی، زنجان ،کردستان و شهرستانهای معین استان برگزار گردید توان نیروهای عملیاتی و پشتیبانی و همچنین میزان هماهنگی آنها ارزیابی شد.

وی ادامه داد: در این رزمایش بالغ بر 120 نیرو و 18 تیم عملیاتی به همراه تجهیزات و ماشین الات حضور داشتند.

شیخی اظهار کرد: اجرای عملیات طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده و دقیق از نقاط بسیار مثبت این رزمایش بود.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تصریح کرد: این رزمایش سومین رزمایش شرکت گاز استان با حضور چهار استان و شهرستانهای معین بود.

 

1396/4/21 چهارشنبه
...
....

اولین دوره تخصصی ایمنی برق برای امور HSE های شرکتهای گاز استانی کشور در ارومیه

    

اولین دوره تخصصی ایمنی برق برای امور HSE های شرکتهای گاز استانی کشور ، همراه با کارگاه عملی، به میزبانی  شرکت گاز استان آذربایجان غربی  برگزار شد.

 

 

اولین دوره تخصصی ایمنی برق برای امور HSE های شرکتهای گاز استانی کشور ، همراه با کارگاه عملی، به میزبانی  شرکت گاز استان آذربایجان غربی  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی در این دوره آموزشی که برای اولین بار در کشور صورت گرفت بیش از ۵۰ نفر از روسای واحد ایمنی و کارشناسان خدمات مهندسی برق شرکتهای گاز استانی کشور حضور داشتند که بصورت تئوری و همچنین کارگاهی و عملی مهمترین اصول ایمنی برق را آموزش دیدند.

لازم به ذکر است در این دوره بیش از 400 نفر ساعت در مدت دو روز آموزش های مورد نیاز را

دریافت کردند.

 

1396/4/18 يكشنبه
...
....

هفتمین نشست منطقه ای شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی منطقه5 صنعت نفت در ارومیه

    

هفتمین نشست منطقه ای شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های صنعت نفت منطقه 5، به میزبانی شرکت گاز استان آذربایجان غربی در شهرستان ارومیه و با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی برگزارشد.

 

 

هفتمین نشست منطقه ای شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های صنعت نفت منطقه 5، به میزبانی شرکت گاز استان آذربایجان غربی در شهرستان ارومیه و با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی برگزارشد.

در این نشست علاوه بر رئیس امور هماهنگی های روابط عمومی های صنعت نفت، مدیر شبکه اطلاعات نفت و انرژی شانا، رئیس هماهنگی روابط عمومی ها و خدمات الکترونیک، رئیس روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، روسای روابط عمومی شرکتهای گاز استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، همدان، اردبیل،کردستان،زنجان، گیلان ، روسای روابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی آذربایجان شرقی، ارومیه، میاندوآب، زنجان،کردستان، اردبیل، همدان، رئیس روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، مسئول روابط و رئیس شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت نفت حضور داشتند

مخاطب شناسی باید جزو اولویت های روابط عمومی ها قرار گیرد

مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی در هفتمین نشست منطقه ای شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی منطقه 5 صنعت نفت گفت : مخاطب شناسی باید جزو اولویت های روابط عمومی ها قراربگیرد و این امر مستلزم تغییر نگاه سنتی مدیران ارشد به روابط عمومی  است.

شیرازه محبت : ارائه اطلاعات لازم با جزئیات دقیق  نقش موثری  در آشنایی بیشتر مردم با عملکرد دستگاه ها اجرایی و میزان رضایت مندی آنان دارند.

وی ادامه داد : یکی از معضلات ما عدم شناخت درست رسانه است  که یکی از مهمترین مولفه های آن جریان شناسی رسانه است

شیرازه محبت اظهار کرد : روابط عمومی نقش مدعی العموم را در داخل سازمان و نقش وکیل مدافع سازمان را در بیرون بازی می کنیم.

مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی تصریح کرد : ما باید روابط عمومی سازمان باشیم نه روابط  عمومی مدیر چرا که روابط عمومی حلقه وصل دولت و ملت هست.

رئیس شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت نفت منطقه 5

رئیس شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت نفت منطقه 5  گفت : رویکرد ما در حوزه روابط عمومی باید چالش راهکار باشد. یعنی در کنار شناخت چالشها به ارائه راهکارها نیز توجه داشته باشیم.

خانوم پورنصرالله با اشاره به لزوم استاندارد سازی فعالیتهای روابط عمومی افزود : باید بر این نکته تاکید کنم که قبل ازاستاندارد سازی  باید دنبال هرس کارهایی باشیم که دست و پای روابط عمومی را می بندد و به مانعی در راستای چابک سازی روابط عمومی تبدیل می شوند.

وی اظهار کرد : مشکل اصلی ما در روابط عمومی ها مدیر محوری و مسلط شدن سلیقه مدیران در روابط عمومی هاست.

پور نصرالله نگاه سنتی به روابط عمومی را از دیگر معضلات این حوزه دانست و تصریح کرد : باید به سمتی برویم که نیروهای متخصص در این حوزه به کار حرفه ای و تخصصی بپردازند.

از دوره اطلاع رسانی سنتی عبور کرده و وارد عصر اطلاع رسانی در فضای مجازی شده ایم.

مدیر شبکه اطلاعات نفت و انرژی در این نشست با تاکید بر این که از دوره اطلاع رسانی سنتی عبور کرده ایم و وارد دوران اطلاع رسانه در فضای مجازی شده ایم  گفت: در دوران جدید باید بجای رسانه داری به رسانه مداری توجه کنیم

پورفرجودی به نقش شانا در حوزه اطلاع رسانی نفت و انرژی اشاره کرد و افزود : در طول مدت فعالیت شانا بیش از 160 هزار عنوان خبر فارسی و بیش از 90 هزار عنوان خبر انگلیسی تولید شده است.

وی تصریح کرد : خبررسانی دقیق مهمترین روایت دقیق و ارائه اطلاعات صحیح سرلوحه کار ما در شانا است.

 

1396/4/14 چهارشنبه
...
....

12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ


مجری سایت : شرکت سیگما