آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
زمان ديجيتال سرور
پنجشنبه 3 خرداد 1397   04:47:09
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

مزايدات و مناقصات

True

اوقات شرعي

شركت گاز استان آذربايجان غربي
رئیس جدید اداره گاز شهرستان میاندوآب معرفی شد.

 

    با حضور مهندس سعیدی معاون بهره برداری و مهندس اکبری رئیس بهره برداری شهرستانهای شرکت گاز استان آذربایجان غربی در اداره گاز میاندوآب، مهندس کاظمی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد..

 

 

  

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی ، در مراسم تکریم و معارفه ای که  ۳۱ اردیبهشت در اداره گاز شهرستان میاندوآب برگزار شد از زحمات قهرمان متحصنان رئیس سابق اداره گاز این شهرستان که به مدت ۲۰ سال در این سمت حضور داشت و به سمت بازنشستگی نائل گردید تقدیر شد.

   

در ادامه این مراسم که کارکنان اداره گاز میاندوآب نیز حضور داشتند مهندس کاظمی رسما به عنوان رئیس این اداره معرفی شد

 

کاظمی پیش از این در اداره گاز شهرستان بوکان به عنوان رئیس اداره مشغول به خدمت بوده است.

 

در پایان این مراسم کارکنان اداره گاز ناحیه میاندوآب در یک فضای صمیمی با رئیس سابق این اداره خداحافظی کردند.

مهندس سعیدی، مهندس اکبری و محمد صبوری رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان نیز در سخنانی جداگانه ضمن تقدیر و یادآوری زحمات و تلاشهای آقای متحصنان ، برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کردند.

 

1397/3/1 سه‌شنبه
...
....

برگزاری نشست ممیزی مراقبتی سیستم های یکپارچه مدیریت (IMS) در شرکت گاز آذربایجان غربی

 

    نشست ممیزی مراقبتی سیستم های یکپارچه مدیریت (IMS) روزهای پنجشنبه 27 و شنبه  29 اردیبهشت در سالن جلسات شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

 

  

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان در ابتدای این نشست گفت؛ استقرار سیستم های یکپارچه مدیریت یک الزام قانونی و از طرف دیگر یک اقدام در راستای بهبود عملکرد ، خدمت رسانی شایسته و مشتری مداری است.

   

علیرضا شیخی تصریح کرد :مطمئناً همکاران ما در این مجموعه جهت استقرار و اجرای هر چه بهتر سیستم های یکپارچه مدیریت تلاش می نمایند.

در سال 96، شرکت گاز استان آذربایجان غربی موفق به اخذ گواهینامه های ISO 9001، ISO 14001 ، ISO 18001و HSE MS  شده است که این نشست درراستای ارزیابی و ممیزی دوره ای استقرار این " سیستم های یکپارچه مدیریت " توسط شرکت آرین توف پاسارگاد صورت گرفت

شایان ذکر است نشست ممیزی داخلی نیز با حضور مدیران شرکت گاز استان و ممیزان و سر ممیزان، روزپنجشنبه 27 اردیبهشت ماه دراین شرکت برگزار شد.

 

1397/2/29 شنبه
...
....

برگزاری دوره آموزشی GPS در شرکت گاز استان آذربایجان غربی

 

    دوره آموزشی آشنایی با سیستم مختصات جغرافیایی و سیستم تعیین موقعیت جهانی (GPS) در شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

 

  

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ در این دوره بالای 100 نفر از کارکنان شرکت گاز استان شرکت نمودند.

   

آشنایی با سیستم مختصات، آشنایی با GPS و نحوه اخذ مختصات از آن ، نحوه اخذ و درج و اعمال مختصات در محیط نرم افزار اتوکد و اخذ مختصات از محیط Google Earth  از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی بود.

شایان ذکر است دوره مذکور در دو جلسه و در محل آمفی تئاتر شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار گردید.   

 

1397/2/27 پنجشنبه
...
....

حضور کارکنان شرکت گاز استان در مراسم نیمه شعبان در مسجد جمکران

 

   

30تن از کارکنان شرکت گاز استان آذربایجان غربی همزمان با سالروز تولد امام زمان (عج) و نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران حضوریافته و شب میلاد حضرت قائم را در کنار ارادتمندان آن حضرت در شهر قم جشن گرفتند.

 

 

  

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ کارکنان شرکت گاز در این مسافرت زیارتی، در حرم مطهر حضرت امام خمینی نیز حضور یافته و با آرمانهای امام (ره) تجدید میثاق کردند.

   

این زائران همچنین درحرم مطهر حضرت معصومه (س) نیز حضور یافتند.

 

1397/2/19 چهارشنبه
...
....

رئیس برنامه ریزی شرکت گاز استان آذربایجان غربی:

 

    گازرسانی به 66 هزار خانوار استان آذربایجان غربی از مهمترین برنامه های شرکت در سال 97 است.

 

 

  

  جمشید درستکار، رئیس واحد برنامه ریزی و کنترل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در مصاحبه اختصاصی با  روابط عمومی که متن کامل آن در ادامه می آید. ضمن تشریح برنامه های شرکت درسال 97 به عملکرد سال گذشته نیز پرداخت و مطلوب ارزیابی خواندن عملکرد شرکت از برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال جاری گفت.

   

 جناب آقای درستکار؛ درابتدا و قبل از پرداختن به برنامه های سال 97 میخواهیم نگاهی به عملکرد کلی شرکت در سال 96 داشته باشیم. ارزیابی کلی شما از عملکرد سال گذشته شرکت گاز استان آذربایجان غربی چیست؟

اگر بخواهیم عملکرد کلی شرکت را در یک نگاه کلی و در مقایسه با سالهای قبل مورد قضاوت قرار دهیم می توان گفت که در شاخص های مختلف ما شاهد رشد خوب و مطلوبی بوده ایم و سال خوبی راپشت سر گذاشته ایم.

-  اجازه بفرمائید به صورت جزئی وارد بحث عملکرد سال 96 در برخی از شاخص های مهم شویم. به طور کلی در طول یکسال گذشته چه تعداد روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند ؟

در سال 96 با همت و تلاش همکاران ما در شرکت گاز استان آذربایجان غربی توانستیم در یک کار بزرگ و اقدامی حقیقتا شایسته به 188 روستا گازرسانی انجام دهیم  و تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی استان را به 801 روستا برسانیم . به طوری که با این پروژه ها 56 درصد خانوار روستایی ما در آذربایجان غربی هم اکنون از گاز طبیعی استفاده می کنند. در کنار این ها ما عملیات اجرایی گازرسانی به 331 روستای استان را نیز آغاز کرده ایم که هم اکنون در سراسر استان در مراحل مختلفی از اجرا قرار دارند. که با بهره برداری ازاین طرح ها آمار خانوار بهره مند ما از گاز طبیعی ارتقا خواهد یافت و به وضعیت بهتری درمقایسه با نرم کشوری دست خواهیم یافت.

 

-        در خصوص گازرسانی شهری چه اقداماتی صورت پذیرفته است؟

در بخش شهری نیز شرکت گاز استان آذربایجان گازرسانی به 6 شهر سرو، میرآباد، آواجیق،خلیفان، قطور و زر آباد را در دست اجرا و طراحی دارد. و با توجه به اینکه درصد بهره مندی خانوار شهری استان در حال حاضر 99 درصد است در تلاش هستیم که با اجرای پروژه های گازرسانی به این شهر نیز 100 درصد خانوار شهری استان به شبکه گاز طبیعی وصل گردد. البته خودتان در جریان هستید که چقدر پروژه های اجرای گازرسانی در شهرهای مذکور به دلیل شرایط کوهستانی و وضعیت جغرافیایی سخت و هزینه بر و زمان بر است.

 

-        مایل هستم یک نگاه کلی به برنامه های امسال هم داشته باشیم. بفرمائید برای سال 97 چه برنامه ریزی هایی خصوصا در زمینه گازرسانی صورت گرفته است؟

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته درصدد هستیم که به امید خدا با نصب بیش از 10 هزار  انشعاب شهری و بیش 35 هزار انشعاب روستایی به ترتیب 26 هزار خانوار شهری و 40 هزار خانوار روستایی ودر مجموع 66 هزار خانوار استان آذربایجان غربی از گاز طبیعی بهره مند شوند.

  امسال همچنین برای شبکه گذاری 1850 کیلومتری در استان برنامه ریزی کرده ایم که با تحقق آن یک رکورد کشوری در این بخش خواهیم داشت. اما در ارتباط با کاهش هدر رفت گاز طبیعی نیز برای مهار 15 میلیون متر مکعب گاز طبیعی و در خصوص فروش گاز به صنایع و محورهای صنعتی نیز به 45 هزار متر مکعب برنامه ریزی کرده ایم که امیدواریم با تامین به موقع اعتبارات و همکاری نهادها و مردم این برنامه های مهم محقق شود و ما برای تحقق این برنامه ها تلاش داشته و امید زیادی داریم.

 

-        سخن آخر

از شما تشکر می کنم و امیدوارم که شاهد آن باشیم که استان ما از لحاظ برخورداری از گاز طبیعی به استان سبز کشور تبدیل شود و با این بسترسازی شاهد رشد و توسعه استان باشیم

 

1397/2/16 يكشنبه
...
....

بيشتر
آئین نامه ها، بخشنامه ها و تصویب نامه ها


مجری سایت : شرکت سیگما