وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
زمان ديجيتال سرور
سه‌شنبه 29 اسفند 1396   04:00:12
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

اطلاعیه ها

مزايدات و مناقصات

True

اوقات شرعي

روند پروژه ها،توصیه های ایمنی،اطلاعیه های قطعی گاز، و برنامه های آتی شرکت را در کانال رسمی تلگرامی شرکت گاز استان آذربایجان غربی به آدرس wazargas@ دنبال کنید.
شركت گاز استان آذربايجان غربي
رئیس واحد پژوهش شرکت گاز استان آذربایجان غربی:

 

   

16 پروژه پژوهشی برای سال 97 برنامه ریزی کرده ایم

 

 

  

    

   رئیس واحد پژوهش شرکت گاز استان آذربایجان غربی در مصاحبه با روابط عمومی با بیان این مطلب افزود : بر اساس نیازهای شرکت و لزوم بر به روز بودن فناوری ، تکنیکها و دانش روز در برنامه­های شرکت، 16 پروژه پژوهشی برای سال 97 تعریف و برنامه ریزی کرده ایم.

 

   به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ قادر علیزاده در این مصاحبه افزود : در سال جاری 7 پروژه پژوهشی اجرا شده است .

وی ادامه داد: طراحی و ساخت نمونه صنعتی سیستم تشخیص محل نشتی ، کمی سازی و تدوین روش اجرایی جهت استفاده از دستگاه UT  به منظور تشخیص عیوب سر جوشهای لوله­های پلی اتیلینی، ردیابی انواع پیک ها در خطوط تغذیه گازرسانی، مطالعه موردی هیترگازی ایستگاه CGS  (انتقال حرارت جابجایی نانو سیال غیر همگن در اثر پدیده­های نانو لایه براونی و ترمو فرسیس ، ایجاد روش مسدود کننده­های انبساطی جریان گاز برای موارد تعمیراتی و اضطراری، تهیه و بررسی عملکرد مسدود کننده­های نوین بر پایه هیدروژل­های نانو کامپوزیتی برای ممانعت از نشت گاز طبیعی در لوله­های انتقال گاز حین جوشکاری از مهمترین پروژهای پژوهشی ای است که در طول سال در این واحد صورت گرفته است.

علیزاده اظهار کرد : تلاش برای برنامه ریزی در امر پژوهش ، تشکیل شورای پژوهشی، تلاش برای اشاعه فرهنگ پژوهشی، ایجاد زمینه­های ارتباط و همکاری تنگاتنگ با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی، تهیه و تدوین برنامه بودجه سالانه فعالیتهای پژوهشی، برقراری ارتباط منظم با واحد پژوهش ستاد به منظور داشتن هماهنگی لازم جهت بهره­مندی از دستاوردهای دیگر شرکتها، بررسی طرح­های تحقیقاتی دریافتی از دانشگاهها ، انعقاد قراردادهای پژوهشی ، تهیه گزارش جامع از فعالیتهای پژوهشی، تعیین کارشناس ناظر بر اجرای طرح­های تحقیقاتی موضوعه شرکت، نظارت و کنترل هزینه­های هر یک از پروژه­های تحقیقاتی متناسب با بودجه نیز از مهمترین وظایف واحد پژوهش است.  

 

1396/12/27 يكشنبه
...
....

مشاور امور بانوان شرکت گاز استان آذربایجان غربی:

 

   

   رسیدگی به مطالبات بانوان از عمده وظایف ماست.

 

 

  

     اکرم دانش فر در مصاحبه اختصاصی با روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ با اعلام این مطلب گفت:  برای توانمند سازی بانوان شرکت، ما دوره های آموزشی متعدد برگزار می کنیم که مورد نیاز بانوان است.

  

    به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛  وی در خصوص این دوره ها افزود : برگزاری سیمنار های آموزشی ازجمله ، آگاهی بخشی در خصوص حق و حقوق بانوان، کلاسهای احکام دینی، مهارتهای زندگی تا دوره های آموزشی در خصوص بیماریهای بانوان و غیره همه و همه از جمله مباحثی بودند  که در سال 96 بر اساس آنها دوره های مختلفی برگزار کرده ایم

دانش فر ادامه داد: دوره های آموزشی کارگاهی در خصوص افزایش مهارتهای زندگی نیز داشته ایم که از آن جمله می توان به دوره کارگاهی طبخ آبزیان می توان اشاره کرد.

مشاور مدیرعامل در امور بانوان شرکت گاز استان آذربایجان غربی به انتظارات خود و بانوان شرکت نیز اشاره و تصریح کرد: به  توانایی بانوان بیش از پیش باور داشته و در تصمیم گیری ها بیشتر از توان آنان بهره ببریم.

وی همکاری و هماهنگی با بانوان برای حضور پر رنگ در مراسمات را یکی دیگر از راههایی دانست که می تواند توانمندی بانوان شاغل شرکت را نشان داده و اعتماد به این توانمندی را تقویت کند.

 

1396/12/26 شنبه
...
....

قهرمانی همکار شرکت گاز در مسابقات قهرمانی بوکس

 

   

   در مسابقات چهارجانبه، که چهار بوکسور کشور ارمنستان نیز حضور داشتند اشکان اسدزاده در وزن  75+ کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید.

 

 

  

 

     در مسابقات چهارجانبه، که چهار بوکسور کشور ارمنستان نیز حضور داشتند اشکان اسدزاده در وزن  75+ کیلوگرم به مقام قهرمانی رسید.

    در این وزن  9بوکسور دیگر حضور داشتند که اسدزاده  با غلبه  بر حریفان به مقام نخست دست یافت.

  

   اشکان اسدزاده همکار شرکت گازدر سال 89 به تیم ملی نوجوانان دعوت و در همان سال مقام سومی کشور را نیز از آن خود کرد.

 

1396/12/26 شنبه
...
....

تهیه اقلام فرهنگی برای مسافران نوروزی

    

   

   تهیه اقلام فرهنگی برای مسافران نوروزی در اداره گاز شهرستان خوی

 

 

  

    تهیه اقلام فرهنگی برای مسافران نوروزی در اداره گاز شهرستان خوی

  اقلام فرهنگی برای مسابقه و اهداء به مسافران نوروزی خوی در اداره گاز این شهرستان بسته بندی و آماده گردید.

   در این اقلام فرهنگی ، مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در قالب های هنری و جذاب به کودکان و بزرگسالان آموزش داده می شود.

 

1396/12/26 شنبه
...
....

تقدیر از سازمانهای برتر استان در حوزه نماز

 
   در مراسمی که در دفتر حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه برگزار شد از نهادهای فعال در حوزه نماز تقدیر شد.

 

 

  

  

در مراسمی که در دفتر حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه برگزار شد از نهادهای فعال در حوزه نماز تقدیر شد.

در این مراسم شرکت گاز استان آذربایجان غربی جزء سازمانهای  برتر انتخاب گردید.

  

  علیرضا شیخی، مدیر عامل شرکت گاز استان،  در این مراسم لوح تقدیر سازمان برتر در حوزه نماز را از دست نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی دریافت نمود.

 

1396/12/26 شنبه
...
....

بيشتر
آئین نامه ها، بخشنامه ها و تصویب نامه ها


مجری سایت : شرکت سیگما