آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
زمان ديجيتال سرور
چهارشنبه 3 بهمن 1397   02:53:47
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

اطلاعیه ها

True

اوقات شرعي

روند پروژه ها،توصیه های ایمنی،اطلاعیه های قطعی گاز، و برنامه های آتی شرکت را در کانال رسمی سروش شرکت گاز استان آذربایجان غربی به آدرس wazargas@ دنبال کنید.
شركت گاز استان آذربايجان غربي
دوره آموزشی بیماری های ناشی از کار در شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

      
 

دوره آموزشی بیماری های ناشی از کار و راههای پیشگیری از بیماری های شغلی در شرکت گاز استان آذربایجان غربی به همت واحد بهداشت صنعتی امور HSE و همکاری واحد آموزش برگزار گردید.

 

 

   

 

دوره آموزشی بیماری های ناشی از کار و راههای پیشگیری از بیماری های شغلی در شرکت گاز استان آذربایجان غربی به همت واحد بهداشت صنعتی امور HSE و همکاری واحد آموزش برگزار گردید.

 

این دوره های آموزشی در راستای اجرای دستورالعمل شناسایی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای مشاغل با مواجهات یکسان دوره SEG و برای آشنایی کارکنان با انواع بیماریهای شغلی و راههای مقابله و پیشگیری آنها صورت پذیرفت.

مشاغل مختلف همواره با بیماری هایی خاص آن شغل روبه رو هستند که در نتیجه انجام آن شغل می تواند فرد شاغل را مبتلا سازد. بر این اساس دوره های آموزشی با افزایش آگاهی کارکنان ضریب ابتلاء و بروز بیماری های ناشی از آن را کاهش می دهند.

بر این اساس دوره های آموزشی به منظور آشنایی با بیماری های مشاغل، دلایل بروز و گسترش آن و چگونگی پیشگیری و مقابله با آنها درشرکت گاز استان نیز برگزار گردید.

سالانه چندین سمینار و دوره آموزشی در خصوص بیماری ها ، راههای پیشگیری و مقابله با آنها در شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار می گردد.

 

1397/10/16 يكشنبه
...
....

برگزاری دوره آموزشی بهداشت حرفه ای در شرکت گاز استان آذربایجان غربی

      
 

دوره آموزشی بهداشت حرفه ای با موضوع بررسی عوامل زیان آور بر اساس ارزیابی ریسک ها برای گروههای مختلف شغلی درسطوح مختلف در شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

 

   

 

دوره آموزشی بهداشت حرفه ای با موضوع بررسی عوامل زیان آور بر اساس ارزیابی ریسک ها برای گروههای مختلف شغلی درسطوح مختلف در شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ آشنایی هرچه بیشتر عوامل اجرایی پروژه های در حال اجرا و نیروهای شاغل در شرکت با اهداف بهداشت حرفه ای از مهمترین اهداف این دوره آموزشی بود.

در این دوره آموزشی که در در 2 روز برگزارشد، انواع عوامل زیان آور فیزیکی، شیمیایی، روانی؛ ارگونومیکی، استرس های گرمایشی و سرمایشی و همچنین ارتعاش طرح و روشهای حفاظتی مرتبط با آن در شرکت گاز توسط کارشناس مجرب مورد بررسی قرار گرفت.

 

1397/10/16 يكشنبه
...
....

مدیر مالی و ذی‌حساب شرکت ملی گاز ایران:

      
 

پرداخت بیش از ۹۵ درصد از تعهدات شرکت ملی گاز ایران به آموزش و پرورش در سال‌های اخیر

 

 

   

 

پرداخت بیش از ۹۵ درصد از تعهدات شرکت ملی گاز ایران به آموزش و پرورش در سال‌های اخیر

 

با اهتمام شرکت ملی گاز ایران، بیش از ۹۵ درصد از تعهدات این شرکت به وزارت آموزش و پرورش طی سال‌های ۹۴ تا پایان آذر ۹۷ انجام و مبلغ ۱۱۶۴ میلیارد تومان به این وزارتخانه جهت نوسازی و تجهیز مدارس به سامانه‌های گرمایشی پرداخت شده است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمدحسین حسینی، مدیر مالی و ذی‌حساب شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، اظهار داشت: مطابق با قوانین، شرکت ملی گاز ایران می بایست از محل وصول عوارض گازرسانی، نسبت به پرداخت ۲۰ درصد از این عوارض به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس کشور اقدام نماید که تا کنون بطور کامل به این تعهدات عمل نموده است. 

وی در ادامه، افزود: بدین ترتیب، طی سال‌های ۹۴ تاکنون از مجموع ۱۲۳۰ میلیارد تومان سهم عوارض مدارس، مبلغ ۱۱۶۴ میلیارد تومان که معادل بیش از ۹۵ درصد تعهدات می باشد به این وزارتخانه پرداخت شده است.

حسینی با بیان این که ۵ درصد باقی‌مانده نیز عمدتاً به دلیل عدم پرداخت برخی از مطالبات شرکت توسط مشترکان عمده است، اظهار داشت: این مبالغ و مطالبات که معمولاً در هر سال مالی وجود داشته، به سال آینده موکول می‌شود که طبیعتاً مبلغ مذکور نیز پس از وصول مطالبات، به سرعت پرداخت خواهد شد.

مدیر مالی و ذی‌حساب شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون نیز در مجموع، مبلغ ۲۱۲ میلیارد تومان به وزارت آموزش و پرورش پرداخت شده که ۱۸۶ میلیارد آن مربوط به امسال و الباقی آن، بدهی سال گذشته بوده که امسال تسویه گردید.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و مالی کشور در سال جاری، تصریح کرد: موضوع کمک به آموزش و پرورش و توسعه و تعالی این سازمان که تربیت‌کننده نسل آینده است، از اولویت‌های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران بوده و بر همین مبنا، با اتخاذ رویکردهای مالی مناسب، این شرکت به تمام تعهدات خود مطابق قانون عمل کرده است.

 

حسینی در پایان با ابراز تأسف و تاثر از حادثه آتش‌سوزی کلاس درس در زاهدان و جان باختن تعدادی از فرزندان عزیز این مرز و بوم، خاطرنشان کرد: امیدواریم که وزارت آموزش و پرورش با بهره گیری از این منابع مالی و سایر منابع برنامه‌ریزی شده، بتواند زمینه تحصیل، تعلیم و تعلم بی‌دغدغه فرزندان ایران عزیز را بیش از گذشته فراهم آورده و در عین حال، ضمن رفع زمینه‌های خطر و ارایه آموزه‌های لازم به دانش‌آموزان عزیز، زمینه اعتلای فرهنگ استفاده صحیح، ایمن و بهینه از منابع و تجهیزات و وسایل نفتی و گازی و ... را ایجاد کرده تا در آینده، دیگر شاهد بروز این حوادث نباشیم.

 

1397/10/8 شنبه
...
....

همایش توانمندسازی روحانیون و دبیران اقامه نماز صنعت نفت شمالغرب در آذربایجان غربی

      
 

همایش توانمندسازی روحانیون و دبیران اقامه نماز صنعت نفت شمالغرب در محل ستاد شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار گردید.

 

 

   

 

همایش توانمندسازی روحانیون و دبیران اقامه نماز صنعت نفت شمالغرب در محل ستاد شرکت گاز استان آذربایجان غربی برگزار گردید.

 

در این همایش حجت الاسلام هادی مسئول امور روحانیون شمالغرب صنعت نفت، آقای برزگر مدیر ستاد اقامه نماز استان و روحانیون و امامان جماعت صنعت نفت حضور داشتند.

 

حجت الاسلام هادی در این همایش بر استفاده از ظرفیت بسیج و حلقه های صالحین در پر شور نمودن نماز های جماعت تاکید کرد و گفت: علاوه بر این ظرفیت روحانیون می بایست ارتباطات خوب با کارمندان را مد نظر قرار دهند.

 

وی ادامه داد: روحانیون و امامان جماعت می بایست بر سخنرانی و بیان محتوای بابرنامه توجه نمایند و بر سخنرانی های مناسبتی بسنده نکنند.

 

علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته خوشبختانه بیشتر کارکنان شرکت ما به نماز توجه داشته و اگر هم به نماز جماعت نرسند بصورت فرادا این فریضه را بجا می آورند.

وی ادامه داد: تاکید ما بر پر شور برگزار شدن هرچه بیشتر نماز جماعت در اداره است.

 

1397/10/5 چهارشنبه
...
....

همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در شرکت گاز استان آذربایجان غربی

      
 

همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز امروز با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت در استان آذربایجان غربی در محل ستاد شرکت گاز استان برگزارگردید.

 

 

   

 

همایش ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز امروز با حضور شرکت های تابعه وزارت نفت در استان آذربایجان غربی در محل ستاد شرکت گاز استان برگزارگردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ در این مراسم دکتر علیپور استاد دانشگاه در خصوص فلسفه اسلام و تفاوت آن با فلسفه غرب در نگاه به انسان سخنرانی و از آن منظر به مبحث نماز پرداخت.

این استاد دانشگاه با اشاره به نگاه ماتریالیستی به انسان در فلسفه غرب گفت: نگاه اسلام مبتنی بر فلسفه اصالت روح است و بر این اساس باور داریم که ارتباط با خالق و روح می بایست همواره برقرار باشد.

دکتر علیپور در بخش دیگری از سخنان خود به تحقیقات علمی در خصوص معنویت درمانی نیز پرداخت و افزود: تحقیقات علمی و پژوهش های جدید نشان می دهند که باورها و مناسک معنوی و دینی نقش بسیاری در پیشگیری و حتی درمان برخی از بیماری ها دارد.

وی ادامه داد: تحقیقات جدید حتی تاثیر معنویت و خصوصا نماز بر ژن ها را تایید کرده است

علیپور اظهار کرد: در تحقیقات اخیری که در کشور صورت پذیرفته مشخص شده که معنویت و کارهایی مانند اقامه نماز ،ژنهای بد را خاموش و ژنهای خوب را روشن می کند که نقش عمده ای در درمان بیماری هایی مانند افسردگی و دیگر بیماری ها دارد.

 

در ابتدای این مراسم مهندس شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در سخنانی کوتاه ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی و جان باختگان حادثه دانشگاه گفت: باور قلبی دارم که نماز بزرگترین و بهترین وسیله اتصال خلق به خالق است.

وی ادامه داد: در زندگی پر مشغله و پر طلاطم امروز این باوردینی و فریضه ای مانند نماز هست که میتواند موجبات آرامش را فراهم نماید.

 

1397/10/5 چهارشنبه
...
....

بيشتر
آئین نامه ها، بخشنامه ها و تصویب نامه ها
قانون الحاق 94 -ماده 13 معافیت مساجد

برای مشاهده آئین نامه اجرایی معافیت مساجد اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....

قانون بودجه 97- معافیت مدارس و افراد تحت پوشش کمیته امداد

برای مشاهده آئین نامه اجرایی معافیت مدارس و افراد تحت پوشش کمیته امداد اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....

آئین نامه اجرایی ماده 13 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان

برای مشاهده آئین نامه اجرایی ماده 13 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان اینجا کلیک نمائید.

1397/10/18 سه‌شنبه
...
....مجری سایت : شرکت سیگما