وضعيت آب و هوا
در حال لود آب و هواwaiting
زمان ديجيتال سرور
شنبه 4 آذر 1396   05:30:02
شماره های پاسخگویی

شماره پاسخگو

جهتمشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر زیر،کلید مشاهده را بزنید
نحوه محاسبه گازبها

صورتحساب گاز طبيعي

اطلاعیه ها

مزايدات و مناقصات

True

اوقات شرعي

روند پروژه ها،توصیه های ایمنی،اطلاعیه های قطعی گاز، و برنامه های آتی شرکت را در کانال رسمی تلگرامی شرکت گاز استان آذربایجان غربی به آدرس wazargas@ دنبال کنید.
شركت گاز استان آذربايجان غربي
مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی: بسیجیان مصداق کامل ایثار و خلوص هستند.

    

علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که در شرکت گاز استان آذربایجان غربی و با حضور معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد؛

 

 

علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که در شرکت گاز استان آذربایجان غربی و با حضور معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد؛ با اشاره به اینکه  سخن گفتن از جایگاه و اهمیت بسیج و همچنین نقش آن در جامعه، به گونه ای که بتواند تمامی جایگاه والای آنان را نشان دهد سخت و دشوار است اظهارکرد : فرهنگ بسیجی یعنی کارخداپسندانه توام با اخلاص و ایثار، که بسیجیان مصداق این فرهنگ هستند.

وی ابراز امیدواری کرد : خداوند بزرگ برای همه ما توفیق زندگی کردن به مانند یک بسیجی عطا کرده و روحیه بسیجی را در همه ما تقویت کند.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین :

تقویت ارتباط با بدنه اجتماعی از الزامات روحیه بسیجی است.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین نیز در این مراسم به ویژگی های روحیه بسیجی اشاره کرد و گفت : ارتباط تنگاتنگ با آحاد مردم و تقویت ارتباط با بدنه اجتماعی از الزامات روحیه بسیجی است .

سردار طهماسبی با بیان خاطراتی از شهیدان دوران دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم افزود : ایثار، خود را ندیدن و تلاش برای مردم باعث محبوبیت این نهاد در بین اقشار مختلف مردم شده است .

وی ادامه داد: روحیه بسیجی در همه بخشها باعث پیشرفت کارها می شود که نمونه بارز آن در عرصه علم و فناوری،  توانمندی هسته ای کشورمان در نتیجه  مجاهدتهای پژوهشگران و اساتید بسیجی مانند شهیدان شهریاری و احمدی روشن بود.

در این مراسم سرهنگ هاشمی مسئول بسیج کارمندان استان آذربایجان غربی، سرهنگ عاشوری مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان و سرگرد صمدی فرمانده حوزه ادارات کل استان نیز حضور داشتند.

 

1396/9/1 چهارشنبه
...
....

گازرسانی به ۱۰ روستای شهرستان سلماس آذربایجان غربی

    

 گازرسانی به ۱۰ روستای محور خان تختی شهرستان سلماس با حضور قائم مقام مدیر عامل شرکت گاز استان، نماینده مردم سلماس در مجلس و شورای اداری این شهرستان آغاز شد.

 

 

 گازرسانی به ۱۰ روستای محور خان تختی شهرستان سلماس با حضور قائم مقام مدیر عامل شرکت گاز استان، نماینده مردم سلماس در مجلس و شورای اداری این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ حسن احمدپور قائم‌مقام‌مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم شروع عملیات گازرسانی به ۱۰ روستای شهرستان سلماس گفت: با گازرسانی به این ۱۰ روستا ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی سلماس به ۷۰ درصد می رسد که بالاتر از میانگین کشوری است.

وی ادامه داد : برای اجرای این طرحها اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.‌

احمدپور با اشاره به گازرسانی روستایی در آذربایجان غربی تصریح کرد: هم اکنون پروژه های گازرسانی در سرتاسر استان در حال اجراست تا ضریب نفوذ گازطبیعی در بین خانوار روستایی استان ارتقا یابد.

قائم‌مقام‌مدیر عامل شرکت گاز استان گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به بیش از ۴۸۰ روستا در حال اجراست و ۵۰ درصد خانوار روستایی آذربایجان غربی از گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

حسن احمدپور ابراز امیدواری کرد: با همکاری نهادهای خدمات رسان و تامین به موقع اعتبارات، گازرسانی به همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان تسریع یابد.

 

1396/9/1 چهارشنبه
...
....

اجرای بیش از1100 کیلومتر شبکه گاز طبیعی در استان آذربایجان غربی در طول 7 ماه

    

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: در 7 ماه گذشته هزار و 100 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده است.

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: در 7 ماه گذشته هزار و 100 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده است.علیرضا شیخی با اشاره به حجم بالای عملیات گازرسانی به روستاها و شهرهای آذربایجان غربی اظهار کرد:  از ابتدای سال تا به امروز بیش 14 هزار و 300 انشعاب گاز طبیعی در روستاها و شهرهای استان نصب شده است.

وی ادامه داد: با این تعداد نصب انشعاب گاز طبیعی، تعداد انشعابات نصب شده استان به بیش از 385 هزار و 500 رسید.

شیخی افزود : گازرسانی به روستاهای آذربایجان غربی با جدیت تمام پیگیری می شود  و هم اکنون گازرسانی به 476 روستا در حال اجراست.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی استان به 50 درصد رسیده است گفت: هم اکنون تعداد 670 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند .

 

1396/9/1 چهارشنبه
...
....

درخشش تیم والیبال گاز آذربایجان غربی و کسب مدال طلای قهرمانی کشور.

    

تیم والیبال پیشکسوتان شرکت گاز استان آذربایجان غربی با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی مسابقات والیبال شرکت ملی گاز ایران دست یافت.

 

 

تیم والیبال پیشکسوتان شرکت گاز استان آذربایجان غربی با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی مسابقات والیبال شرکت ملی گاز ایران دست یافت.والیبالیستهای گاز استان در گام نهایی مسابقات توانستند تیم پرقدرت گاز همدان را با ارائه یک بازی خوب پشت سر گذاشته و به مدال خوش رنگ طلای این دوره از مسابقات دست یابند.

پیش از این دیدار نیز درمرحله یک چهارم نهایی بازیکنان شرکت گاز استان در یک بازی سخت و نفس گیر از سد دیگر مدعی قهرمانی یعنی تیم گاز تهران گذشتند.

در این مسابقات ۲۲ تیم از سراسر کشور حضور داشتند و بلند قامتان گاز استان آذربایجان غربی با ارائه بازی های زیبا و درخشان به شایستگی از سد همه رقبا گذشته و گردن آویز طلا را به گردن آویختند

 

1396/9/1 چهارشنبه
...
....

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی: وصول به روز مطالبات در بخش CNG در استان آذربایجان غربی

    

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : مطالبات در بخش CNG در شرکت گاز استان آذربایجان غربی به روز است

 

 

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت : مطالبات در بخش CNG در شرکت گاز استان آذربایجان غربی به روز است.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی؛ علیرضا شیخی در نشست وصول مطالبات که با حضور سید جواد حقیقت حسینی نماینده مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد اظهار داشت : در موضوع وصول مطالبات از CNG  ها شرکت گاز استان یکی از شرکتهای پیشروی کشور است.

شیخی در این ادامه این نشست با تاکید بر اینکه وصول مطالبات در بخش خانگی هم در شرایط مطلوبی قرار دارد تصریح کرد :  95 درصد از فروش گاز در این استان وصول می گردد که آمار قابل قبولی است.

مدیر عامل شرکت گاز در بخش دیگری از صحبتهای خود به برخی از مشکلات نیز اشاره کرد و افزود : سرقت گاز از طریق دستکاری کنتورها در بخش خانگی از مشکلاتی است که وجود دارد و البته سعی کرده ایم در این خصوص نیز با ازاطلاع رسانی و اقدامات فرهنگی اقداماتی در جهت رفع آن صورت دهیم

 

1396/8/12 جمعه
...
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما